Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2 , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW GOLF 2.0 TDI AUTOMATIK LIKUR FULL OPCIONE

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 5 Goal 2006

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHES GOLF 2 DISEL

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHES GOLF 2 DISEL

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 6 1.6 TDI * DSG * TEAM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7.5 (2.0)

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 07:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 2.0 TDI * DSG * TOUR V

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 20:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf VII 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:29 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Fushë Kosovë

Bmw X6 35xDrive Facelift Full Ekstra RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 21:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf VII

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7.5 3X R-line 2.0 DSG 2019

20 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 17:57 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 20:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen Golf VII

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen Golf VII

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 22:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shes Golf 8 R Line 2.0 Automatik

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 15:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf 6 2.0TDI DSG Automatik rks 11 muj

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 18:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Fellne Per audi A3, A4, A6 & VW

370 EUR

03 Shk 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7 2.0 Automatik. R line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 15:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 2 dizell 1.9

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 10:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Vw Golf 5 2.0TDI 1Bregasno RKS

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 00:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 00:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7 2.0 Automatik,Pa Dogan V.P.2016

11 200 EUR

22 Jan 20:06 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

22 Jan 17:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 5 GTsport

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 11:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 04:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EKSTRA - 18

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6 2.0 tdi automatik

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 20:07 Vetura  ·  Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

05 Jan 07:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shes golf 2 1.9 SDI

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Jan 07:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shes golf 2 1.9 SDI

1 550 EUR

26 Dhj 18:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Fellne 14 4x100 golf 123

100 EUR

22 Dhj 20:28 Vetura  ·  Fushë Kosovë

blej vetura 049/725/202

17 Dhj 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 - 2.0 TDI - DSG - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 12:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6 R-Look Tdi 7700€

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Dhj 12:42 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fushë Kosovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6 R-Look Tdi 103KW

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 2 në kategorinë Makina
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Fiat | 131
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Iltis
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione