Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 1.2TSI HIGHLINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

VW CADDY MAXI 1.9TDI - I Regjistruar RKS ����

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 03:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57
Linku:
Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Gjakovë

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:29
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:58
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 4MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 2.0TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:55
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220CDI BLUETEC 7 ULESE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:55
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjakovë

AUDI SQ5 3x S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Gjakovë

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4 �� PANORAM ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI SEL DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 220d X-DRIVE GRAN TOURER - Sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Gjakovë

FORD MUSTANG GT 5.0B �� CABRIO 421 PS ��

69 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Gjakovë

JAGUAR XF 20d R-SPORT - I sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

OPEL MOKKA 1.7CDTI - I sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA C 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI MATRIX 3x S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220CDI 4MATIC BLUETEC - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione