Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kaçanik , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:15 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

3 100 EUR

Sot 08:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet STEYER 540

3 100 EUR

Sot 08:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

2 650 EUR

Sot 08:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kaçanik

Shitet traktorri 539 viti 91

3 100 EUR

Sot 08:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kaçanik

Shitet traktorri imt 533 me bllokat

1 850 EUR

Sot 08:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet MARSSE 158

5 800 EUR

Sot 08:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Kaçanik

Shitete imt 542 viti 90

3 500 EUR

27 Shk 20:45 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Actros  ·  Kaçanik

Actros 18-45

15 500 EUR

27 Shk 13:11 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Actros  ·  Kaçanik

Actros Mp4

18 500 EUR

27 Shk 13:11 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Man TGX kiper

13 000 EUR

25 Shk 17:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Kaçanik

Kombi���� Bej Ndrrim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kaçanik

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 18:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kaçanik

Blejm Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 18:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 11:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Hurliman  ·  Kaçanik

Shitet Hurlliman 480 4×4

6 800 EUR

24 Shk 07:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Masey ferguson 298

24 Shk 07:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Kaçanik

Rimorkio

24 Shk 07:09 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Kaçanik

Mjellse misri becker aeromat

4 500 EUR

23 Shk 22:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kaçanik

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Shk 14:25 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Kaçanik

Shitet Range Rover Evoque 2

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  DragStar  ·  Kaçanik

Yamaha Chopper Dragstar Cobra Saund

7 950 EUR

22 Shk 21:14 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kaçanik

Chevrolet Captiva 4x4 2,4 Benzin & Plin Gaz

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:13 Vetura  ·  Nissan  ·  NV200  ·  Kaçanik

Shitet Nissan NV200 1,5 DCI dizel me 7 Ulse

4 650 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:11 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Kaçanik

BMW 730 d,Navi.Xenon,likur,Tempomat,20 Zoll, full

5 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:11 Vetura  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Kaçanik

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:11 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kaçanik

Shitet Renault RX4 1,9 Dizel 4x4

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:10 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kaçanik

Shitet BMW X5 4,8 Benzin 415 Ps Full…

11 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Kaçanik

Kombi t4 2.4

2 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Shk 08:06 Servis për makina  ·  Kaçanik

Dyer per garazha horman germany

20 Shk 07:21 Servis për makina  ·  Kaçanik

Motorra per dyer049681559

19 Shk 21:53 Vetura  ·  Audi  ·  A2  ·  Kaçanik

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Shk 15:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kaçanik

fiat punto i aksidentuar

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 13:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kaçanik

Vw Caddy

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 10:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Traktor

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione