Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Pri 11:47
Linku:
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Mitrovicë

Skoda octavia 2.0 dsg automatik pa dogan

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 17:33
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Mitrovicë

Mercedes GL 350 Diesel me 7 karrika

34 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Mitrovicë

Mercedes Benz ML 320cdi Automatik 2006 - 049 665 551

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Mitrovicë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet Golf 2 1.6 Disel N Gjendje t mir

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:33 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Suzuki Vitara 1.6 Rks 4x4

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:32 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Audi A4 1.9 Tdi 2002 Rks

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes E 220cdi 2003 Rks 8 muaj

5 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Audi a4 1.9tdi Rks 10 muj 2003

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Mitrovicë

Bmw 320d Automatik 2010 1 vit regjistrim

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

MERCEDERS SPRINER 316 CDI MAXI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Mitrovicë

Pikap

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:14 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet reno megane

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 77 KW TDI 2014 i DOGANUAR AUTOMATIK��

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 77 KW TDI AUTOMATIK 2014 i DOGANAUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 2.0 TDI 2011 DSG HIG:LINE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

CADDY MAXI 1.6 TDI 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE HIG:LINE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

OPEL CORSA 1.3 CDTI KM 192882KM 2013 ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE 2008 DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

bmw X5 3.0 disel

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Shitet Passat 1.9 Tdi AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

CADDY MAXI 1.6 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 6 TDI 2.0 AUTOMATIK DSG NAVI KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT 2.0 TDI BLUMOTIONI ME RKS I QLAJMRUM V.P 2011 NAVI

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITEN KAPAKT ORGJINAL PER GOLF 7/6/5 PROFILI 195/65/15

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Shitet Polo 1.4 Benzin Me Klim Funksionale

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

CADDY 1.9TDI DSG 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Mitrovicë

Shitet Reno Clio Viti 98 Regjistrim 9 Muaj 1.2 Benzin Vetur

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Shes Ndrroj Pasat B8 2.0 Dizel AUTOMATIK DSG Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet Reno Megane 1.9 Dizel Viti 2003 Regjistrim 5 Muaj

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik F1 Dsg,Navi,Acc Senzora 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.6 Tdi Bluemotion Doganuar 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.6 Tdi Bluemotion MATCH Doganuar 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Mitrovicë

Mercedes A Class 1.4Benzin 2001 Ne Gjendje Perfekte 049 665

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

255/40/19 dy cope Hankok.

70 EUR

Sot 10:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

255/55/18 4 goma vere 105 Euro.

105 EUR Price Reduced

Sot 10:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi 1 vit rks

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione