Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel zafira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:16
Linku:
,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 17:38
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:39 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura 045712380

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:35 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:34 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:34 ,

045712380

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

045712380

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

045712380

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:33 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:33 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Opel meriva 1.7cdti viti 2004 rks 4 muj

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Opel zafira 2.0 automatik

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:16
Linku:
,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK *7ULSE* *Dogan te Paguar*ch

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 1 vit te plot

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 ,

Opel Zafira 1.6 CDTI Viti 2015 nga Zvicrra ���� KM 212 mij

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 ,

GOLF 6 KARAVAN 1.6 TDI AUTOMATIK, RKS,FULL EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:06 ,

MERCEDES C200 CDI 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:06 ,

CITROEN JUMPY 1.6 DIZELL,8 ULESE,RKS,VITI 2017,

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:43 ,

Mercedes C-CLASS 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 ,

VW GOLF VII 2.0 GTI 300 PS I DOGANUAR

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:19 ,

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2012 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:37 ,

Opel Zafira 7 ulese ***Nderrime***

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 Cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 ,

Shes makinen Opel Zafira

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione