Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Infiniti

EX30 , 1
EX35 , 5
EX37 , 2
FX , 5
G37 , 1
Q45 , 1
Q50 , 2
QX56 , 2
QX70 , 1
11 Sht 15:29 ,

-----URGJENT NË SHITJE - INFINITI Q50 - 2015-----

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 20:16 ,

BEJME BARTJEN E AUTOMJETEVE 24/7 “AUTO BULI”

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 18:31 ,

Shitet Infiniti 5.6 benzin viti 2005 me regjistrim

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 10:46 ,

IVEKO IVECO. Auto shlep

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 22:15 ,

shitet vektra

440 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 10:11 ,

Iveco kombi 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:42 ,

iveko

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 20:46 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 20:42 ,

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 10:47 ,

Shitet Kamioneta Iveco

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 22:58 ,

Shitet 549

2 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 20:33 ,

BEJME BARTJEN E AUTOMJETEVE 24/7 “AUTO BULI”

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 17:04 ,

Shitet infinit, beje edhe ndrrim.

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 12:26 ,

RiIMORKIO

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 09:01 ,

Shitet Infiniti Q56

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 17:04 ,

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:25 ,

Dyr Dritare PVC

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 20:25 ,

Infinit Q50 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 20:56 ,

shitje

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 18:13 ,

shess infiniti

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 14:35 ,

Kamjoneta iveko

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 19:26 ,

Shitet IVECO

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 08:48 ,

Mundesi nderrimi

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 21:37 ,

Bejme gjetjen e ujit

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:53 ,

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 10:10 ,

Blej te gjitha llojet e veturave

210 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 21:01 ,

Shes kombi iveco 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 21:59 ,

shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Dhj 12:49 ,

Infiniti Q45 345ps Full Extra -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim