Lexus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Lexus , 20
Audi , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
BMW , 1
Chrysler , 1
Jeep , 1
MG , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lexus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lexus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

Histora e veturës

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 11:15 ,

2016 LEXUS LX570

Histora e veturës

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 10:51 ,

2016 LEXUS LX570

Histora e veturës

450 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Histora e veturës

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 01:04 ,

Lexus RX-450h hybrid-benzine

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 05:50 ,

Lexus është220d

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Dhj 19:47 ,

2020 Lexus RX 350 White

Histora e veturës

3 696 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 08:04 ,

Lexus rx400

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 09:01 ,

She's ose ndroj

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 20:02 ,

2019 LEXUS RX 350

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Qer 12:39 ,

Fairly Used 2018 Lexus Lx 570 For Sale

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 16:10 ,

MERCEDES-BENZ ML 400 CDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 01:08 ,

lexus sc 430

Histora e veturës

10 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 08:52 ,

Clean 2017 Lexus lx 570

Histora e veturës

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:54 ,

lexus sc 430

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 14:22 ,

Bmw 330

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 21:08 ,

Lexus 30

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 10:17 ,

Usado 2013 Lexus LX 570 Base

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 19:11 ,

Lexus is 200

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 18:20 ,

Mercedes e220 2010

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:57 ,

. . . . . . I SHITUR . . . . . .

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:23 ,

Mercury Monterey

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 07:51 ,

VW caddy ( pikabo )

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 21:50 ,

FLM Merrjep U SHIT e Gzoft Pronari i Ri

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:20 ,

E SHITUR - Renault Laguna I 16v 2.0

Histora e veturës

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 19:28 ,

want to sell my lexus lx 570 2015 model

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Qer 12:22 ,

Shitet Lexus Is 200

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:13 ,

Seat Altea FR - full ekstra

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 08:04 ,

PASAT KARAVAN

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 16:15 ,

Peugeot 508 - 2013 (Urgjent)

Histora e veturës

13 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 17:15 ,

2014 Lexus LX 570

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 12:18 ,

golf 4 TDI PA DOGAN u shit

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:21 ,

Lexus IS 220 dizel -06

Histora e veturës

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:22 ,

Used 2014 Lexus Lx 570 for sale full optons

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 15:43 ,

2014 Lexus LX 570 Full Options Suv Jeep

Histora e veturës

20 480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lexus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Lexus Lexus lexus Lexus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione