Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura ne shitje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 23827
Opel , 9345
Mercedes-Benz , 8558
Audi , 6046
BMW , 4269
Renault , 3356
Peugeot , 3286
Ford , 2160
Fiat , 2018
Citroën , 1644
Seat , 909
Škoda , 731
Nissan , 464
Alfa Romeo , 411
Hyundai , 404
Volvo , 335
Land Rover , 298
Mazda , 290
Toyota , 279
Mitsubishi , 258
Chevrolet , 248
Kia , 242
Chrysler , 211
Smart , 188
Jeep , 185
Suzuki , 148
Rover , 141
MINI , 135
Acura , 128
Honda , 126
Daewoo , 113
Jaguar , 84
Lancia , 83
Dacia , 71
Porsche , 69
Dodge , 54
Saab , 54
Daihatsu , 34
Ssangyong , 33
Zastava , 31
Subaru , 28
Cadillac , 25
Yugo , 23
Aixam , 22
Alpina , 18
Tata , 16
Bugatti , 13
MG , 13
GMC , 13
Isuzu , 12
Bentley , 12
Hummer , 11
Artega , 10
Buick , 9
Maserati , 9
Lincoln , 9
Ferrari , 9
TVR , 8
Pontiac , 6
Lada , 5
Infiniti , 5
Talbot , 4
Corvette , 4
Piaggio , 4
Lexus , 4
Lotus , 3
Proton , 3
UAZ , 3
Maybach , 3
KTM , 3
NSU , 2
Landwind , 2
Trabant , 2
Triumph , 2
Morgan , 2
Tesla , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura ne shitje,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura ne shitje Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Korr 13:52
Linku:
,

Golf 7 2.0 Automatik

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:26 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:26 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:00 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

Shitet golf 3 GTI 2.0 origjinal

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:42 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:29 ,

RENO TWINGO RKS DERI ME 07/03/2023

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:28 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:07 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 ,

mercedes B clase 200 dizel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

Shitet Shkoda e sapo Doganuar/Regjistruar

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:20 ,

Super qmim Tata 1.3 disell

2 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:39 ,

Blejm te gjitha veturat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Vw Bora 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46 ,

Shitet Passat B7 2.0

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:42 ,

GOLF 4 1.9 TDI 74 Kw - KLIMATRONIK - I RI

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:38 ,

Vw golf 6 match 2,0 TDI Automatik-tiptronik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Ford mondeo 1.8 dizel 1 vit rks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Shes Mercedes CLS 320CDI Automatik Rks Klim Full Opcion ��

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:37 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Rks 1 Vit Klim Ekstra I Rujtun 2003

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:37 ,

Shes Range Rover 3.6HSE Automatik Rks 4 Muj Full Opcion 2008

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:37 ,

Vw caddy 1,9 TDI klima model 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Vw golf 6 match 1,6 diesel viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Audi a3 sportback 1,6 TDI diesel viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura ne shitje | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione