Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Infiniti Të gjitha në Kosovë

EX30 , 2
EX35 , 6
FX , 11
G35 , 1
G37 , 2
M30 , 2
Q45 , 1
Q50 , 4
Q60 , 6
Q70 , 3
QX50 , 1
QX56 , 1
QX70 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Infiniti | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Korr 22:28 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Pejë

Infiniti

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 22:18 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX30  ·  Prishtinë

Infinity 3.0 dizel

18 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 13:45 Vetura  ·  Infiniti  ·  QX50  ·  Prishtinë

Nisan Infinit tabela KS

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 04:23 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Shum I mir

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 20:17 Vetura  ·  Infiniti  ·  QX70  ·  Fushë Kosovë

Infiniti QS70 S, 3.0d 2017, me vetem 100.000km

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q70  ·  Prizren

infiniti QX70

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q70  ·  Prizren

infiniti QX70

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:58 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q70  ·  Prizren

Infiniti qx70 3.0 TDI

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:51 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Infiniti QX60

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 16:09 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Prishtinë

Nisan Infinit

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 17:19 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Infiniti qx60

16 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 22:35 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Infiniti Qx60

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 18:51 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Asht shum I mir familjar

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 17:29 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Gjakovë

Shum I mir

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 23:36 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Dragash

Shitet kamioneta iveco 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 20:45 Vetura  ·  Infiniti  ·  M30  ·  Skenderaj

She's golf 3 ne gjendje te mir

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 16:13 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Pejë

Infiniti FX

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 22:04 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Ferizaj

Infinit fx

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 11:51 Vetura  ·  Infiniti  ·  G37  ·  Pejë

Iveco

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:22 Vetura  ·  Infiniti  ·  G35  ·  Ferizaj

Infiniti G35 Automatik V6 3.5L full opsion

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 17:44 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

infiniti PREMIUM FULL OPTIONAL

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 01:31 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Prishtinë

2019 INFINITI Q50 Twin Turbo

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 16:25 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Ferizaj

Infiniti fx45

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 23:02 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 18:58 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Pejë

Infinity Fx 35 plin/benzin

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:22 Vetura  ·  Infiniti  ·  M30  ·  Prishtinë

Makin

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Jan 13:26 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Prishtinë

-----URGJENT NË SHITJE - INFINITI Q50 - 2015-----

13 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 15:58 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Burim

Shiten goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 18:35 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

Infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:00 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

Infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 10:46 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX30  ·  Gjilan

IVEKO IVECO. Auto shlep

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 22:15 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Fushë Kosovë

shitet vektra

440 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 10:11 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Iveco kombi 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:42 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

iveko

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 20:46 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 20:42 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Kombi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 10:47 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Kamioneta Iveco

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 22:58 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shitet 549

2 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:04 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

Shitet infinit, beje edhe ndrrim.

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 12:26 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Pejë

RiIMORKIO

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 09:01 Vetura  ·  Infiniti  ·  QX56  ·  Pejë

Shitet Infiniti Q56

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 17:04 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:25 Vetura  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Viti

Infinit Q50 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 20:56 Vetura  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Drenas

shitje

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 18:13 Vetura  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Ferizaj

shess infiniti

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 14:35 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Ferizaj

Kamjoneta iveko

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 19:26 Vetura  ·  Infiniti  ·  QX70  ·  Ferizaj

Shitet IVECO

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 21:37 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Skenderaj

Bejme gjetjen e ujit

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:53 Vetura  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Prishtinë

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 10:10 Vetura  ·  Infiniti  ·  G37  ·  Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave

210 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Infiniti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione