Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Mazda5

17 Sht 09:13 ,

Mazda, 5-2009 (Shes-Ndrroj)

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:41 ,

Shitet vetura

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:13 ,

1300

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:20 ,

Mazda

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 17:17 ,

Shitet

1 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 17:53 ,

Mazda 5

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 12:58 ,

Mazda B2500 2.5 4x4

9 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 13:46 ,

Mazda 5 dizel

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 10:35 ,

Mazda

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 17:09 ,

Mazda 5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:18 ,

shitet mazda5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:59 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 19:13 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 11:33 ,

Shitet Mazda 5, 7 ulese e doganuar viti 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 13:56 ,

shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 17:31 ,

SHES MAZDA 5 2.0 D 7 ULESE URGJENT

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:18 ,

Mazda 5 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Tet 12:42 ,

Shes gjipin e ardhur nga zvicerra

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 18:07 ,

Mazda 5 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:37 ,

Shese veturen ne gjendje te rregullt.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Jan 14:04 ,

1.9 dizell

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim