7 ulse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1677
Opel , 1285
Renault , 252
Peugeot , 162
Citroën , 115
Audi , 100
Ford , 91
BMW , 82
Seat , 70
Chrysler , 58
Fiat , 58
Nissan , 55
Mitsubishi , 53
Kia , 50
Hyundai , 50
Chevrolet , 45
Volvo , 34
Mazda , 30
Toyota , 21
Land Rover , 12
Dacia , 9
Dodge , 9
Škoda , 8
Jeep , 8
Ssangyong , 7
Buick , 5
Lancia , 5
Acura , 4
Honda , 4
Pontiac , 4
Plymouth , 2
GMC , 2
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Saab , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 ulse,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 7 ulse Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Gush 10:10
Linku:
,

TOURAN 2014 Automat 1.6 TDI, 7 Ulse

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:19 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

VW TOURAN 7 ULSE 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

Histora e veturës

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:49 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

Krafter me 7 ulse me klim

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 ,

Shes Touran DSG

Histora e veturës

1 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:01 ,

Vw Tauran DSG

Histora e veturës

1 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:58 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI me 7 Ulse 1 Vit Regjistrim

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:57 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ,7 Ulse me 1 vit regj

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 Dti Viti 2004 7 Ulse Rks

Histora e veturës

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG 7 Ulse Highline

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:21 ,

Caddy 1.9 tdi automatik 7 ulse

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 160.xx Km

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:35 ,

VW Touran 2.0 Autoamtik - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

VW Touran 2.0 Autoamtik HighLine - 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 Ulse

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:40 ,

Opel zafira 2.2 dti (diesel) viti 2002 rks 7 muj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIC VITI 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 ,

Renault Espas 2.2 Dizel viti 2002 ngjendje perfekte

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 ,

��PEUGEOT 807 2.2 HDI - KLIMATRONIK - 7 ULSE - 2004

Histora e veturës

2 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

OPEL ZAFIRA DIZEL 7 ulse vp 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 ,

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ulse rks

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

2015 BMW X5 3.0 Dizell

Histora e veturës

29 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

SHES OPEL ZAFIRA DIZEL 7 ULSE VP 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:20 ,

CITRUEN C8 2.0 HDI 7 ULSE VITI 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 ulse | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione