Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 750

17 Tet 20:28 ,

Zastava 750

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Tet 20:56 ,

zastava 750 fiqa

4 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 22:36 ,

Fiqa ndrrim me pikap

700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Tet 13:58 ,

Fiqa

12 345 668 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Sht 19:09 ,

Fiqa

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 12:25 ,

Fiqa

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 22:26 ,

Fiqa

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 22:09 ,

Fiq ndrrim

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 20:48 ,

Zastava 750

2 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 17:04 ,

Nderroj apo shes fiqen 750, fiqa,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 21:54 ,

Fiq

850 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 13:15 ,

Shes Shtopin

40 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:50 ,

shes zastava 750 viti 1977 me 32mij te kalume

7 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 19:25 ,

Zastava Fiqa 750 Gjendje Perfekte

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 10:35 ,

Fiat Kikirez Old Timer Extra irujtun nqelz dhez

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:16 ,

Shitet Fiqa pa motorr pa dojumenta

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 13:51 ,

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 18:50 ,

Shitet fiqa

250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:56 ,

Shitet Fiqa Zastava 750

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 19:38 ,

Original Zastava 750 Viti 1979

3 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 14:57 ,

Zastava 750 fica

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 15:54 ,

Shes rimorkio

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 19:51 ,

Vetura

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:39 ,

Shitet Zastava 750 (Fiqa) ne gjendje te rregullt.

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 13:22 ,

shitet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 17:07 ,

Zastava 750

850 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Maj 18:59 ,

Fiqa 750cc

1 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:09 ,

shitet fiqa urgjent

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 55 000 - 59 999


Në fillim