Anglez | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 79
BMW , 71
Opel , 58
Ford , 16
Jeep , 13
Peugeot , 13
Land Rover , 12
Honda , 10
Jaguar , 9
Citroën , 8
Škoda , 8
Renault , 7
Nissan , 5
Fiat , 4
MINI , 4
Kia , 3
Porsche , 3
Rover , 3
Volvo , 3
Chrysler , 2
Hyundai , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Lexus , 1
Lotus , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Subaru , 1
Toyota , 1
Sot 19:38 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:35 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:14 ,

Ford Mondeo me Vallon Anglez

1 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 ,

Opel Corsa 1.2 B 10MUJ regjistrim timon Anglez

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:00 ,

Audi Q7 3.0 TDI anglez

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:31 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:22 ,

shitet peugeot 2.0 dizell rks timon anglez

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 15:11 ,

Golf5

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 22:49 ,

Shitet honda

600 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 22:11 ,

Mercedes E220 CDI

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 15:51 ,

Golf 1.6 TDI

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 14:56 ,

Golf 5 tdi 2.0

1 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 12:38 ,

Jaguar S Type 2.7 V6 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:28 ,

Makina ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 02:55 ,

Shitet Ford Focus c Max 1.6 Dizell pa dogan

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 01:23 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI VITI 2006 TIMON ANGLEZ

1 980 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 09:52 ,

Audi a3 tdi 2.0 170 ps

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 18:28 ,

Blej vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 19:30 ,

Mercedes ML 320 timon anglez

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 18:53 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, ANGLEZ

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 14:00 ,

Shitet per pjes, Jeep 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 12:18 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 11:06 ,

Shitet Peugeot 306

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:01 ,

Peugeot 407 coupe 2.7 Dizel

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 01:05 ,

SHITET C220 CDI 2003

1 885 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 17:28 ,

Land Rover Defender i Blindum

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Tet 17:28 ,

Land Rover Defener Blind

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Tet 13:13 ,

AUDI A4 2010 PER PJES 2.0TDI PJES REZERV

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 00:22 ,

bmw x5 3.0 dizel pa dogan anglez

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 21:07 ,

Mercedes Benz C220 EVO Anglez

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 11:25 ,

Gold 5 1.9tdi diesel 2007

2 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:36 ,

Honda

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 10:55 ,

BMW 320 dizel 2013

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 00:45 ,

Fiat Panda

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 13:07 ,

Ford mondeo 2.0 disel

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 00:48 ,

Land Rover 2.0dizel

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 01:26 ,

Landrover Freelander

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 07:04 ,

Shitet Audi a3 2.0 S-tronic

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 13:41 ,

Shitet Golf5 Anglez 2.0TDI

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 19:30 ,

2009 Golf 5 dizell 2.0 manual 6 shpejtsi anglez

2 420 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:46 ,

Peugeot 307

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 20:00 ,

BMW 520 dize

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 12:45 ,

Shes BMW 320D

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:41 ,

Shitet Mercedes E270 cdi (me timon anglez)

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:38 ,

OPEL CORSA C 1 VIT REGJISTRIM 1.2 Benzin

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 22:57 ,

Shes pasatin 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 08:05 ,

Mercedes clas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Anglez në kategorinë Vetura
  • Anglez në kategorinë Vetura
  • anglez në kategorinë All Category
  • anglez në kategorinë Vetura
  • Anglez në kategorinë Vetura
  • Angleze në kategorinë Vetura
  • Angleze në kategorinë Vetura
  • anglez në kategorinë Vetura
  • Anglez në kategorinë Vetura
  • Angleze në kategorinë All Category

Në fillim