Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Makina | Vetura | Audi | A4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:43 ,

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Gush 10:59 ,

Audi A4 2.0 TDI Sline Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:58 ,

Audi A4 3.0 TDI Sline

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:49 ,

Audi a4

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Korr 15:09 ,

Audi a4 2.7TDI (Rs4 karoseri) Automatik

10 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 10:09 ,

Audi A4 3.0 Dizel Automatik Quattro Vp 2005 Rks 10 muj

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Qer 11:12 ,

Okazion audi A4 sline 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 12:50 ,

Audi a4 s line��������

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 23:54 ,

Shitet Audi A4

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 23:49 ,

Audi A4 2.0 Tdi

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:11 ,

Audi A4 Automatik ✅

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:25 ,

Audi A4 2.0 Tdi

10 800 EUR

29 Maj 19:20 ,

Audi A4 1.9 TDi 11 muaj RKS

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Maj 18:10 ,

5200

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 16:53 ,

50005000

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 15:34 ,

Shitet Audi A4 1.9 TDI i e Kuqe

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 13:52 ,

5000

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:36 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 10:14 ,

audi a4 2.0 tdi 2007 automatik

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 08:44 ,

Shes Veturen Audi

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 22:49 ,

Shitet Audi A4 2002 2.5 quattro

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:31 ,

Shes Audi A4

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:32 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 12:52 ,

Audi A4 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 15:39 ,

AUDI A4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 20:57 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 02:01 ,

audi A4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 14:13 ,

SHITET

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:55 ,

Shitet!

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:36 ,

Audi

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 19:41 ,

Shitet

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 13:55 ,

Auto Bartje shlep Marimanga 049 567 443

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 12:47 ,

Audi a4 2.7 TDI (rks 1 vjet te plot) shenoni vetem viber

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:20 ,

Audi a4 1.8 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:59 ,

Audi A4 quattro TDi (1)

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 15:51 ,

Audi A4 quattro TDi (1)

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:42 ,

Audi A4 quattro

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 21:52 ,

Audi a4 1.8 tfsi

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:16 ,

Audi A4 quattro

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 20:27 ,

Audi a4 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:20 ,

Audi a4

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:11 ,

Audi

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:35 ,

SHITET

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:36 ,

Audi A4 2.0 TDI Sline

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Shk 18:57 ,

Audi a4 1.9 tdi,automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 17:33 ,

Shes AUDI A4 2.7 TDI V6

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione