Audi | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 1756
BMW , 63
Ford , 15
Opel , 14
Peugeot , 14
Alfa Romeo , 10
Fiat , 10
Renault , 6
Seat , 5
Citroën , 5
Smart , 4
Škoda , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Acura , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:08 ,

Auto shlep Bartje Marimanga 049 567 443. (24/7)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:17 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 Quattro S-line

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

AUDI A3 2.0TDI 2xSLine STRONIK MATRIX 2017 PA DOGAN ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

Audi A4

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 ,

fellne 15

140 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:41 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:42 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:38 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:12 ,

Citroen C5 2.2 HDI 2009 Manuel RKS ( Ndrrohet )

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:04 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:18 ,

Audi 3.0 D

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:09 ,

shitet mercedes c 220Cdi sapo doganur rks 9muj viti 2011

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

shes audi A4 automatik

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 ,

Audi A6 BiTurbo 2015

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:17 ,

Audi A4 2.0 diesel

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:55 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:50 ,

audi

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 ,

Audi b4 1.9TDI Rks mundsi ndrrimi

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:05 ,

Shitet audi a3

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:24 ,

Audi a6

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 ,

Shitet Audi A3

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:11 Shitorja ,

Audi A4 S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 Shitorja ,

Audi A3 Sedan S-Line 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:11 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 Shitorja ,

Audi A4 2.7 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:11 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:04 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:43 ,

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:23 ,

Audi A8 3.0 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:23 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:22 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2012 S line (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:47 ,

Audi A3 1.6 TDI Facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:46 ,

Audi A4 3.0 TDI Quatro

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:45 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:43 ,

Audi a4 b7

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 20:41 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV ➜.

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Maj 17:57 ,

Audi A6 2.0, Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione