mercedes | Besianë | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1022
BMW , 12
Audi , 12
Opel , 8
Fiat , 6
Peugeot , 5
Renault , 5
Citroën , 3
Ford , 3
Kia , 2
Nissan , 1
Acura , 1
Honda , 1
Artega , 1
Smart , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Korr 20:53 ,

Mercedes B180

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 18:14 ,

1.4 benzin me klim rks 5 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 18:29 ,

Mercedes e220

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Korr 11:46 ,

mercedes

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 23:36 ,

Shitet ne gjendje perfect

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 13:13 ,

Mercedes-benz 313 CDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 19:14 ,

Shitet Mercedes Benz GL 350

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:34 ,

Mercedes Benz GL 350

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 11:02 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 11:02 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 11:45 ,

Instrumet tabele

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 07:05 ,

Shitet Mecedes 200

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:55 ,

Minibus

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 13:02 ,

Mercedes e classe

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 21:31 ,

Shitet mercedes benz c230

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 13:04 ,

Shitet mercedes s Klasse 420

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 23:30 ,

mercedes-c200

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Korr 12:29 ,

SHITET Mercedes C200 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 20:59 ,

Shitet mercedes benz 2013 c 250

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Korr 19:59 ,

Mercedes e 320 cdi

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 21:33 ,

Shes

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 22:20 ,

Ford Fiesta 1.3 b, 90,000 Km, liber servisi, xhamat e

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 12:32 ,

Mercedes v

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 12:58 ,

Kamion mercedes

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 18:46 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 11:17 ,

Mercedes benz E 200 Rexhistrim 2 muj

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:27 ,

Mercedes Benz Avantgarde

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 10:03 ,

Mercedes Benz Avantgarde

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:42 ,

Mercedes benz 190

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:30 ,

Mercedes Benz C220 Amg Paket

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:53 ,

Mercedes 310

Histora e veturës

1 249 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 22:43 ,

Mercedes benz 190

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:28 ,

Mercedes

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 20:05 ,

Mercedes GLK 220 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 21:48 ,

Shitet Mercedesi 220 karavan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 00:45 ,

Shes mercedes Ndrroj me Banes prishtin + shtoj edhe pare

Histora e veturës

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 12:20 ,

Mercedes Vito Automatik

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 12:31 ,

Mercedes Vito Automatik

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione