Bmw | Skenderaj | Makina | Vetura

BMW , 331
Audi , 10
Opel , 5
Fiat , 4
Citroën , 3
Ford , 2
Renault , 2
Kia , 1
Alpina , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:58 ,

Bmw e46 320d full ekstra...

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:19 ,

Bmw 2.0 TwinPowerTurbo 2014 Sistem Eco-Comfort-Sport

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 18:22 ,

BMW X3 20d Xdrive (Automatik)

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 17:38 ,

BMW F30 (Fejslift) 2017

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:57 ,

Shes Branik per BMW 320 E90

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 08:51 ,

BMW 525

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 13:00 Shitorja ,

BMW X5

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 21:34 ,

Bmw 320d

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 07:12 ,

Shitet BMW 320i dizell isa po ardhun vp 2003 pa dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 19:07 ,

Shitet BMW

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 07:15 ,

Bmw 530d automatik

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 12:48 ,

BMW X1 20d S-Drive

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 13:13 ,

Bmw 525 F10 2010

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:26 ,

Bmw

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 22:22 ,

Shes dhe ndrroj bmw x1 dizel 2.0

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 21:41 ,

Bmw 320

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:20 ,

Shitet BMW X3 ne gjendje perfekte

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:19 ,

Shitet BMW 118d FullOpsion

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:22 ,

Shitet Bmw E46

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:31 ,

Shitet BMW 320ps 1vit rks Automatik

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 22:25 ,

Bmw

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:08 ,

BMW 520 M-Paket Black Serie

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 520d Touring *HEAD-UP*NAVI*SOMMER-WINTER-ALU*

Histora e veturës

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*VOLL

Histora e veturës

33 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 11:18 ,

540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*FULL

Histora e veturës

34 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 23:00 ,

Shes

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 14:09 ,

Bmw

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 22:38 ,

bmw

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:45 ,

BMV

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 12:48 ,

SHES DHE NDRROJ BMW E60 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 21:44 ,

Bmw 323i

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:40 ,

Shitet BMW X3 ne gjendje perfekte

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 17:57 ,

BMW 320

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:34 ,

BMW 320

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:15 ,

BMW 320

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 17:17 ,

Shitet Bmw 118d

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 12:29 ,

BMW 730d shes ndrroj

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 19:08 ,

Shitet bmw 3

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:07 ,

Shes drroj bmw 520

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 11:16 ,

BMW X6 Rks 40.D viti 2012

Histora e veturës

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione