Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X5 Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X5 | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Sht 15:54 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-SPORT 40d

39 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 04:26 Vetura , Mitrovicë

X5 dizel 3.0 rks deri 10 muaj

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 23:14 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 40e (hybrid) M-packet

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 20:45 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e (hybrid)

42 500 EUR

22 Gush 20:35 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e ( hybrid )

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 11:37 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW X5 3.0D AUTOMATIK

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 11:56 Vetura , Mitrovicë

Bmw X5 3.0d xdrive Modifikant

5 750 EUR

05 Pri 14:13 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0D 2008

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 3.0D

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 18:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet bmw

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 modifikant viti 2005 full opsion full panoram

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:32 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 15:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet

11 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 00:51 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 19:31 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 30D X-drive M-packet

28 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:12 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0 D

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 23:15 Vetura , Mitrovicë

Bmw X5 full option me 7 ulse

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 23:37 Vetura , Mitrovicë

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Jan 08:33 Vetura , Mitrovicë

BMW X5. 2016 Ndrimi i mundur

31 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 18:24 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjentttt qmimi volitshem

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 12:05 Vetura , Mitrovicë

Shes x5 3.0i B ndrrim me taureg mercedes s bmw benzinsa

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 21:23 Vetura , Mitrovicë

X 5 3.0 B plin dizne rks 4 muj mundesi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 17:23 Vetura , Mitrovicë

Bmw X5 3.0d Xdrive 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 20:22 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 3.0D automatik

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 14:14 Vetura , Mitrovicë

BMW X5

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 09:29 Vetura , Mitrovicë

shes bmw x5 3.0 disel automatik vp 2003 rks i skaduar

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 22:13 Vetura , Mitrovicë

Shitet Bmw x5 3.5 Diesel Amerikan

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 22:15 Vetura , Mitrovicë

Shes BMW X5 ne super gjendje

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 21:50 Vetura , Mitrovicë

X5 driv

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 15:41 Vetura , Mitrovicë

X5 driv

17 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:08 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0d XDRIVE 2008 RKS 049444450

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 08:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet X5 35 Diesel American pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 17:51 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0 D XDRIVE PANORAM 2008 RKS

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:37 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 3.0 d XDriver Rks

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 21:41 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 3.0d boj ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:38 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 d 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:39 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 d

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 16:19 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 d Mundsi ndrrimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 09:56 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 d Boj ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 20:38 Vetura , Mitrovicë

Bmw X5d

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 19:00 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5 3.0d

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 19:32 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 30D M

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:25 Vetura , Mitrovicë

Shes X5 MPAKET, posedon pulla ne vallon nxemje

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 17:07 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 xDrive25d

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:09 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 Xdrive M-paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 19:08 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 11:47 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M30D 2015 RKS FULL M PACKET

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 18:40 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 09:32 Vetura , Mitrovicë

BMW X5

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X5 | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione