Publikuar: Korr 10 2023 11:37

SHITET BMW X5 3.0D AUTOMATIK

EUR

Publikuar: Korr 10 11:37
Shikime: 4
Shes Bmw X5 3.0d 2008 Rks 1 Vit Vetura Posedon :
1 Pronar Nkosov
3.0 Dizell
Karrika Lekur M-packet
Navi
Fellne me goma tmira
Senzora para-mbrapa
2 qelsa
Vetura osht shum e ruajtur dhe e mirmbajtur siq shihet dhe ne foto per ma shum kontaktoni tel 049494549
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
049494549

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione