audi | Burim | Makina | Vetura

Audi , 277
Opel , 11
Peugeot , 4
BMW , 2
Hummer , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:12 ,

audi a6 c4 rks i skaduar dizel ndrrim me kombi

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:18 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:37 ,

Shitet Audi A6 S line viti 2014

Histora e veturës

14 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 20:51 ,

AUDI A4 aksidentume regjistrim perkthimi menjeher

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 13:15 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

Histora e veturës

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 11:30 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 19:46 ,

Audi aA4

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:14 ,

Audi A4 2003 i shiten pjest auto pjes Beli

Histora e veturës

555 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Qer 20:54 ,

Audi a6 2.5 2003 Automatik

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Maj 02:16 ,

Audi

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 16:05 ,

Audi A4 2011 2.0 e sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 14:26 ,

Audi A6

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:09 ,

Audi 80 turbo dizel 1.6

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 18:19 ,

audi 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:13 ,

Audi A6

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:08 ,

audi r8

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 22:50 ,

Audi A3

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 15:32 ,

Shes audi a6 facelift model

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:53 ,

Audi A4 2.0TDI

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:53 ,

Audi A4 S-line

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 20:43 ,

Audi A3

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:32 ,

AUDI A7

Histora e veturës

33 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 19:03 ,

Audi A8 4.2 benzin por pjes

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 09:26 ,

Vetur

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:13 ,

Audi A6

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:18 ,

kerkoj motorr audi 2.6

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:39 ,

Audi 100 C4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 14:03 ,

Audi a4 2xsline

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:14 ,

Audi A3

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 16:06 ,

Audi a 6

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 10:25 ,

Audi 1.6

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 15:39 ,

Audi

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:36 ,

Audi 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 14:46 ,

Audi

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 04:36 ,

Shes a6

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 20:20 ,

Shes a6 2.5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 20:52 ,

Fellne

Histora e veturës

280 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 20:38 ,

Shitet Audi A4 2.5

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 18:08 ,

Audi

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 17:05 ,

Audi a5

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 16:02 ,

Shitet nderrohet

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 16:53 ,

Audi a1 1.6 TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 20:07 ,

Shitet AUDI A3 2010 S-Tronic

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 22:16 ,

Audi 80

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 13:54 ,

Audi a5

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 12:23 ,

Audi a5 Automaric

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione