Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Spark

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Spark | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Shk 15:56 Vetura , Gjilan

Shes veturen Familjare

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Jan 21:54 Vetura , Gjakovë

CHEVROLET SPARK - 800 KUBIK - 2007

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 09:25 Vetura , Gjilan

Shes veturen Familjare

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Nën 22:26 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 20:45 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet Spark 1.0 Benzin 4 dyer

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 18:10 Vetura , Gjilan

Shitet vetura ne super gjendje

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Sht 10:31 Vetura , Gjilan

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 17:48 Vetura , Pejë

Cheverlet

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 22:21 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

17 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 21:34 Vetura , Gjakovë

-Chevrolet Spark - 2007 - RKS - NDRROHET

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 12:32 Vetura , Ferizaj

Shes veturen chevrolet spark viti 2007 (045476663)

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 21:14 Vetura , Gjilan

Shitet

1 EUR

03 Dhj 13:15 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 11:38 Vetura , Lipjan

Shitet&Ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 05:02 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Spark 0.8 38kw 09

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Sht 10:29 Vetura , Besianë

Chevrolet 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 23:04 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura chevrolet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:44 Vetura , Therandë

chevrolet spark 2009

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 22:28 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 10:09 Vetura , Skenderaj

Chevrolet Spark 1.0

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 10:57 Vetura , Gjilan

Chevrolet spark

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 19:50 Vetura , Prishtinë

CHEVORLET .SPARK. VITI .2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 14:20 Vetura , Vushtrri

- Chevorlet Spark - Viti Prodhimit - 2005 -

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 20:56 Vetura , Gjilan

Shitet Chevrolet Spark 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Sht 23:18 Vetura , Ferizaj

Shes sparkin

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 22:21 Vetura , Prishtinë

Chevrolel Spark

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Korr 16:07 Vetura , Therandë

Shitet Chervolet Spark

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 09:25 Vetura , Therandë

Chervolet spark

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 20:26 Vetura , Therandë

Shervolet Spark

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 20:13 Vetura , Therandë

Blendi

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 20:12 Vetura , Gjilan

Shitet Chevrolet Spark 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 17:46 Vetura , Therandë

Shitet Shervolet Spark

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 18:06 Vetura , Gjilan

Chevrolet Spark 1.0i 2012 Rks 11muaj

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 10:59 Vetura , Malishevë

shes/Nrroj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 15:45 Vetura , Malishevë

shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 20:19 Vetura , Viti

Chevrolet Spark 800 Kubik Benzin 2006 RKS

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:03 Vetura , Gjilan

CHEVROLET SPARK 1.2 16V 2011 nga Zvicra

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 19:01 Vetura , Viti

Shes cheverletin Viti 2005 benzin rks 8 muaj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 13:44 Vetura , Malishevë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 01:26 Vetura , Prizren

Super Auto

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Dhj 21:10 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 22:38 Vetura , Malishevë

Shes

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 13:51 Vetura , Pejë

Chevrolet Spark 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Jan 14:41 Vetura , Malishevë

Chevrolet spark 800 kb 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Dhj 16:37 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 10:22 Vetura , Prishtinë

chevrolet spark viti 2010 super cmim!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 20:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Nën 13:11 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Spark 800 Kubik Benzin 2007 RKS

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Korr 18:19 Vetura , Prishtinë

chevrolet spark 1.0 viti 2010

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 16:29 Vetura , Prizren

Vetur

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Spark | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione