Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Daewoo | Lanos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daewoo Lanos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Mar 17:09 Vetura , Pejë

Shes Daewoo ne gjendje perfekte

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:56 Vetura , Prishtinë

Daewoo lanos 2000

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 16:24 Vetura , Prishtinë

ushitt

11 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 16:24 Vetura , Prishtinë

ushitt

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 12:02 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 17:54 Vetura , Prishtinë

Shitet daewoo lanos

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:01 Vetura , Lipjan

Ngjendje trregullt o kerri

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

24 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:15 Vetura , Ferizaj

DAEWOO LENOS 1.4 BENZIN VITI 2000 ME KLIM RKS 1VITE044421138

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 12:52 Vetura , Viti

DAEWOO LENOS 1.4 BENZIN ME KLIM VITI 2000 RKS 1 VITE 0444211

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 21:42 Vetura , Gjilan

Daewo Lanos

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 00:53 Vetura , Gjilan

Daewo Lanos 1349 LS

1 250 EUR Price Reduced

18 Gush 19:22 Vetura , Drenas

Shitet

450 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 11:45 Vetura , Gjilan

Shes Veturen DAEWO LANOS ,ne gjendje perfekte

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:44 Vetura , Lipjan

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:40 Vetura , Lipjan

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 23:25 Vetura , Ferizaj

Daewoo 1.4b Rks 8muj viti 2001 me klim ndrim ke pikap

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 14:12 Vetura , Pejë

Shitet daweo. 1.5 benxin

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 18:58 Vetura , Dragash

Daewoo Lanos benzin

470 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:35 Vetura , Drenas

Daewoo 1.4 1 vjet rks

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:59 Vetura , Prishtinë

Daewoo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 01:02 Vetura , Prishtinë

Daewoo Lanos

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 23:01 Vetura , Gjilan

Daewoo Lanos 1.3 SE

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 22:41 Vetura , Gjilan

Daewo Lanos 1.3 SE

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 08:57 Vetura , Ferizaj

Shitet daewoo ne gjendje tmire

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 23:38 Vetura , Gjilan

Shitet Daewo Lanos

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 13:22 Vetura , Mitrovicë

Daewo

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 16:17 Vetura , Dardanë

Daewoo Lanos 1.4 SX

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:11 Vetura , Drenas

Daewoo Lanos

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:50 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 17:50 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 15:20 Vetura , Vushtrri

U shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 22:42 Vetura , Dardanë

Shitet vetura

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 10:38 Vetura , Prishtinë

Daewoo 1.4 benzin gjendje te rregullt

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 00:16 Vetura , Gjilan

Shitet Daewo Lanos 1.3 SE injection

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 20:06 Vetura , Ferizaj

Daewo 1.4 benzin klim rks 4 muj

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:37 Vetura , Prishtinë

Shiten pjes per daewo lanos

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 12:37 Vetura , Prizren

Daewoo Lanos benzin

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 21:29 Vetura , Prizren

Shes veturen dajvu

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 20:47 Vetura , Viti

Shitet daeewoi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 14:45 Vetura , Kaçanik

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 14:04 Vetura , Ferizaj

shitet v.p 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 15:15 Vetura , Ferizaj

daevo ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:11 Vetura , Ferizaj

shes Daewoo lanos ne gjendje te mire, viti 2000

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 21:09 Vetura , Besianë

Shes kerrin

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Korr 20:46 Vetura , Gjakovë

Daewoo

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 00:27 Vetura , Gjilan

Daewoo Lanos 1300i SE

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 22:37 Vetura , Gjilan

Daewoo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 23:18 Vetura , Prizren

shes urgjent

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 12:34 Vetura , Kaçanik

Shes Daewoo Lanos

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daewoo Lanos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione