Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kabriolet - Vetura Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 90
Opel , 50
BMW , 44
Citroën , 37
Smart , 37
Renault , 33
Audi , 28
Fiat , 13
Land Rover , 13
Ford , 11
Suzuki , 8
Chrysler , 7
Nissan , 5
Toyota , 5
MINI , 4
Bentley , 2
Jeep , 2
Rover , 2
Yugo , 2
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Talbot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kabriolet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kabriolet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Renault Megane 1.9DCI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Dhj 06:02 Vetura , Prizren

Shitet Smart ForTwo 2003 kabriolet

2 600 EUR

01 Dhj 06:02 Vetura , Prizren

Shitet Smart ForTwo 2003 kabriolet

2 600 EUR

26 Nën 14:00 Vetura , Ferizaj

Opel Astra Cabrio 1,8 (16V) Automat

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 18:55 Vetura , Lipjan

peugeote 308cc

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 00:41 Vetura , Gjilan

#SHITET VETURA FIAT 500C KABRIOLET

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 01:11 Vetura , Pejë

Peugeot 307 kabriolet benzin 2.0 rks i skaduar

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 22:41 Vetura , Prishtinë

Audi a4 dizel

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 05:36 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Cabriolet 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 15:02 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 4

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 07:56 Vetura , Lipjan

Mercedes SL 350

18 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 08:19 Vetura , Prishtinë

Peugeot kabriolet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 10:48 Vetura , Besianë

Audi a4

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:06 Vetura , Mitrovicë

Shitet Nissan 100Nx

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 12:22 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK Kabriolet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 19:40 Vetura , Pejë

Buba kabriolet

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 18:05 Vetura , Drenas

Golf 6 Kabriolet 1.6 TDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:17 Vetura , Burim

Shitet Ford kabriolet

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 03:09 Vetura , Deçan

Audi A4 Kabriolet - ANGLEZ PER PJES

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 13:08 Vetura , Besianë

Jeep Wrangler 2.5 L

14 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 14:56 Vetura , Prishtinë

Audi a4 automatik dizel

65 EUR

18 Gush 18:06 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura mercedes e250 kabriolet

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 16:49 Vetura , Gjilan

#Shitet FIAT 500C

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 13:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 350 Kabriolet

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 07:10 Vetura , Lipjan

Megana kabriolet automatik

6 900 EUR

23 Korr 00:44 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj craisler kabriolet benzin rks i skadum

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 10:20 Vetura , Pejë

peugeot 307cc kabriolet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 15:06 Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA-KABRIOLETT-1,8-(16V)AUTOMAT

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 15:06 Vetura , Ferizaj

OPEL-ASTRA-KABRIOLET-AUTOMAT-1.8-(16V)

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 00:07 Vetura , Gjilan

Shitet Smart 600cc Automatik

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 04:25 Vetura , Gjilan

Shitet VW Eos 2.0 TDI

5 700 EUR

12 Qer 18:10 Vetura , Gjilan

Shes Smart two Kabriolet Automatik Rks

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 00:53 Vetura , Prizren

Peugeot 206 Kabriolet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:11 Vetura , Gjilan

Shitet VW Eos 2.0 TDI R line

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 03:11 Vetura , Gjilan

Shitet VW Eos 2.0Tdi Rline viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 00:08 Vetura , Gjilan

Shitet VW Eos

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 23:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 03:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz SLK 350 (2013) V6 (Pa Dogan)

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Pri 10:34 Vetura , Prishtinë

Opel astra h kabriolet

1 EUR

06 Pri 15:06 Vetura , Prishtinë

Audi A5 kabriolet 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Mar 22:26 Vetura , Prizren

Shitet pezhoja

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:29 Vetura , Prizren

Shitet pezhoja

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:25 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 , kabriolet

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 20:27 Vetura , Pejë

Peugeot 206 2.0i - Kabriolet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:07 Vetura , Pejë

Peugeot 206 2.0i - Kabriolet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK KABRIOLET Automatik CH

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 19:13 Vetura , Gjilan

Shes Vetur Renaul Megan kabriolet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 19:01 Vetura , Gjilan

Shes Vetur Renaul Megan kabriolet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kabriolet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kabriolet në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLK-Class
  • kabriolet në kategorinë Vetura | BMW | Z4 | Z-modele
  • kabriolet në kategorinë Vetura | Isuzu
  • Kabriolet në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • kabriolet në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • Kabriolet në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • Kabriolet në kategorinë Makina
  • Kabriolet në kategorinë Vetura | Mazda | RX-7
  • Kabriolet në kategorinë Makina
  • Kabriolet në kategorinë Vetura | Bentley

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione