Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kadet - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 918
Audi , 17
BMW , 9
Renault , 6
Acura , 4
Alpina , 3
Daewoo , 3
Fiat , 3
Aixam , 2
Bugatti , 2
Dacia , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Artega , 1
Bentley , 1
Chrysler , 1
Ferrari , 1
Kia , 1
KTM , 1
Lancia , 1
MG , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kadet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kadet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:16 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:15 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:18 Vetura , Drenas

Mercedes e class 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:53 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Vetura , Pejë

Golf 7 R

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:50 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 16:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:45 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 GTI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 21:11 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 20:46 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

BMW 220 190HP 2017 7 KARRIKA

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 04:12 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 06:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 11:04 Vetura , Dragash

Shitet vetura Opel Kadet 1.6 benzin

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

13 Maj 03:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

20 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

12 Pri 10:49 Vetura , Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

06 Pri 16:12 Vetura , Pejë

Shes pikapin

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:15 Vetura , Pejë

Opel kadet 1.4 b

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:53 Vetura , Gjilan

Shitet kadet per pjes motorri perfekt

300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 01:35 Vetura , Pejë

Audi 1.6 benzin plin

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:48 Vetura , Gjilan

Shitet Kadet 1.6 Benzin

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 21:15 Vetura , Pejë

Opel Kadet AUTOMATIK

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:15 Vetura , Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 21:47 Vetura , Gjakovë

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kadet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione