citroen c3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 951
Audi , 36
Opel , 36
BMW , 27
Peugeot , 25
Ford , 17
Renault , 16
Seat , 8
Toyota , 6
Hyundai , 5
Smart , 5
Fiat , 4
Škoda , 4
Kia , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe citroen c3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj citroen c3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:21 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

Citroen c3 automatik

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

Citroen c3

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

Citroen c3

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:36 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK Stronik RKS VITI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:20 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

SEAT LEON FR 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4 MATIC AUTOMATIK 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

PEUGEOT 207 SW FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2012

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

citroen

2 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46 ,

CITROEN C3��AUTOMATIK+TIPTRONIK + F1�� Exclusive - V.P 2004

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:24 ,

Shitet Citroen C3 1,4 dizel me Klimatronik

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 ,

Citroen c3 dizel 1.6 HDI viti 2012 rks

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Citroën C3

2 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro Facelift 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

Shitet citoren c3 disel 1.4Hdi viti 2005 me rks boj ndrim

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:37 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:31 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:24 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:24 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:24 Shitorja ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI Exclusive

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:11 ,

Citroen c3

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 ,

Citroen c3 1.4 hdi viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:02 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 ,

Citroen C3 1.4 HDI V.p2014 Rks 8 Muj 93 Mi Km

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:31 ,

Citroen C3 1.6 HDI V.p2010 Me Dogan I Zvicres

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

PEUGEOT 1.6 HDI -VITI 2010 /ME DOGAN + HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:55 ,

Peugot 207 1.6 HDI 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj citroen c3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Smart
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Citroën | C5
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Rover | 75
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Fiat | Stilo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione