Golf 3 | Gjakovë | Makina | Vetura

Audi , 11
BMW , 7
Opel , 5
Fiat , 3
Seat , 2
Citroën , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Dacia , 1
Kia , 1
Renault , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 21:15 ,

Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:23 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:15 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 22:02 ,

Golf 3 diesel 1.9 i thjesht

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 17:20 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:20 ,

BMW 118 D

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:20 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:20 ,

VW ARTEON 2.0 R-LINE (3 H)

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 19:29 ,

Shitet, ndrrohet GOLF 3 1.6

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 16:14 ,

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:42 ,

Golf 3 urgjent!

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:56 ,

VW CRAFTER 2.5 ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:06 ,

��SHES PIKAP CADDY 1.9 SDI PERFECT��

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 20:32 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Shk 18:09 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:35 ,

Pasatt B5

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 13:36 ,

VW Caddy 1.6tdi 2014, i sapo doganuar RKS.

6 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 11:06 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 15:30 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 12:56 ,

Golf4 te aksidentun per pjes BLEJ

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 22:26 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 22:25 ,

SEAT LEON ST 1.6

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:25 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 22:25 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 22:25 ,

BMW 318 D DPF E90

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 22:25 ,

VW GOLF VII 1.6

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 22:25 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 22:25 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI BMT

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:25 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT DSG HIGHLINE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:25 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 22:24 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 22:24 ,

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 22:24 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 22:24 ,

Mercedes Benz E 320 CDI

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 22:22 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:22 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 22:22 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 22:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:21 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:21 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:21 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:21 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 22:21 ,

VW Passat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 22:21 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 22:21 ,

Mercedes Benz E250 CDI 212 AVANGARD

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:21 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 14:47 ,

Shitet Golf 3

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë All Category
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura

Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione