golf 3 | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 22
Opel , 18
BMW , 9
Acura , 7
Renault , 6
Fiat , 5
Peugeot , 5
Volvo , 4
Hyundai , 3
Ford , 3
Seat , 2
Citroën , 2
Nissan , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:44 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:42 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:52 ,

Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 ,

Land rover 7

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:39 ,

golf 3

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:45 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:20 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 23:24 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:24 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 19:19 ,

Golf 3

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 16:26 ,

Shiten fellnet 13 me goma tveres per golf 1,2,3 etj

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 13:37 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:26 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:45 ,

Golf 6 1.4 TFSI

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 20:04 ,

shes golf 3

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 20:04 ,

shes golf 3

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 11:12 ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK F1 2007 RKS1VIT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:32 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 2013 Navi Xenon PA DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 01:07 ,

⚠️⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️��

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 15:09 ,

Golf 3 Mundsi ndrrimi me naj vetur qe na konvenon

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:36 ,

Shes golf 3

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 02:24 ,

golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 21:01 ,

gollf4 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 11:02 ,

Shitet Golf dizel Urgjent

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:40 ,

Golf 2 Dizell 1.6 Viti 86 Rexhistrim 3 Muj Fellne 14 Kuk Bra

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 19:17 ,

Shitet golf 3 1.9 i thjesht

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 00:55 ,

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:55 ,

Shitet golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:33 ,

VW Golf 1.3 Benzin -91

820 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 00:08 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:21 ,

shite

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 16:20 ,

shite

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 13:22 ,

shite

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 20:05 ,

shite

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:07 ,

Shes Golf 3 benzin 1.8 boj edhe ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:27 ,

shes Golf 3 1.9

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 08:12 ,

U shit Flm Merrjep

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 18:40 ,

Golf 4 PACIFIK

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 02:00 ,

Golf 3

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 02:00 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione