Golf | Lipjan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2010
Opel , 68
Audi , 37
Fiat , 20
Renault , 18
BMW , 17
Ford , 11
Peugeot , 10
Acura , 7
Toyota , 5
Seat , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
MG , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:20 ,

Golf 3 1.8 Benzin Rks 1 muaj

630 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:17 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

Opel Kadet TIP TOP

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:14 ,

Shes 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 2009 ComfortLine

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:45 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK model SPECIAL full

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:14 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:13 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:13 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Me dogan te paguar

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

GOLF VI GTD AUTOMATIC 2.0 TDI 125 KW 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:03 ,

Golf 6 1.6 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Golf 6 2.0 disel automatic 2010 rks 5 muj

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

shes ose ndrroj marcedesin 220

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 ,

Shitetet Golf + 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:32 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK VP 2013 libra servisit 130.mi

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:34 ,

Kerkoj urgjent golf 2 rks

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 ,

Shitet golf 3 1.9 dizell ne gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 ,

Shitet Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:34 ,

Renault Modus 1.6B Automatik. 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 ,

FIAT DUCATO 2015

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:15 ,

golf 2 bezi 1.6 viti 1991

480 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:01 ,

Golf 7 sportvan 1.6 tdi bluemotion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:55 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:57 ,

Golf 7 2.0 TDI DSG Highline — RKS —

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 ,

VW Golf 7DSG\F1 Sportsvan 045290107

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:47 ,

GOLF 6 2.0tdi VITI 2010 140ps 6 SHPEJTESI FULL OPSIONE

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:45 ,

GOLF 6 2.0 AUTOMATIK VITI 2010 GJENDJE TOP

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 04:51 ,

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 21:40 ,

golf 6 automatik 2.0 gtd disell

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 20:36 ,

Shitet golf 3 1.9 dizell ne gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 18:20 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:23 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 08:16 ,

Shiten pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 00:08 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:03 ,

Shitet VW Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione