Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 626

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 626 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 01:54 Vetura , Gjilan

Mazda 2.0 Dizell

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Matd626 per pjes. Motorri i punom tabela nuk ka

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 02:21 Vetura , Drenas

Mazda disel 2.0

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Drenas

Shitet Mazda

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:16 Vetura , Drenas

Mazda

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 12:47 Vetura , Fushë Kosovë

Me marrveshje

11 111 111 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 15:30 Vetura , Klinë

shes mbulojen carad per gjip mazda

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Jan 23:23 Vetura , Viti

Mazda

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 15:36 Vetura , Prishtinë

Mazda

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 00:44 Vetura , Dragash

Shitet per pjes mazda 626

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 16:29 Vetura , Prishtinë

Shitet MAZDA 626 TDCI

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura/ Mazda 626/

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 15:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 17:59 Vetura , Therandë

Shitet makina Mazda 626

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 01:38 Vetura , Malishevë

opell askona plin benzin

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Korr 22:56 Vetura , Prizren

Shes Veturen Mazda 626 DITD Diesel 2002

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 15:38 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet

300 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:30 Vetura , Prishtinë

Shes mazda 626 / viti 1990 / 500€

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 21:35 Vetura , Prizren

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 13:34 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet pa dogan

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 19:35 Vetura , Prizren

Mazda 626

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:51 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 09:11 Vetura , Gjilan

Mazda 626 2.2 Full Inceksion

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 15:12 Vetura , Rahovec

Mazda

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 13:35 Vetura , Viti

Mazda

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:11 Vetura , Prishtinë

Mazda 2.0tdi 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:09 Vetura , Prishtinë

MAZDA 626 2.0 DIESEL 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 00:18 Vetura , Prishtinë

Mazda 626 Benzin 2.0 Rks boj Ndrrim

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 22:23 Vetura , Prizren

mazda 626

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 09:10 Vetura , Kastriot

shes mazda

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Sht 20:13 Vetura , Kaçanik

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 10:06 Vetura , Kastriot

shes mazden

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 08:49 Vetura , Kastriot

shes mazden

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 12:35 Vetura , Drenas

Mazda 1.8

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 10:29 Vetura , Prishtinë

Shitet mazda 626 me rks 5muj

490 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:02 Vetura , Kastriot

Shes mazda

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 18:12 Vetura , Besianë

SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Pri 00:50 Vetura , Besianë

SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Pri 21:13 Vetura , Besianë

SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Pri 22:45 Vetura , Besianë

SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Pri 23:09 Vetura , Besianë

SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 13:48 Vetura , Prizren

MAZDA

429 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 22:20 Vetura , Pejë

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 15:59 Vetura , Pejë

MAZDA 626 v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 13:29 Vetura , Prishtinë

Shitet MAZDA

790 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 20:44 Vetura , Gjilan

Shes veturen,bej edhe nderrim

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 18:38 Vetura , Prishtinë

Shes veturen te interesuarit te paraqiten

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 12:49 Vetura , Prishtinë

U shit e gzoft pronari ri

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 21:54 Vetura , Gjakovë

Mazda 626 benzin

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 00:08 Vetura , Pejë

MAZDA 626 v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 626 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione