Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

merrjep vetura ne kosov - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 219
Audi , 80
BMW , 52
Renault , 52
Peugeot , 36
Fiat , 28
Ford , 28
Seat , 15
Citroën , 13
Škoda , 7
Volvo , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Dacia , 2
Hyundai , 2
Rover , 2
Yugo , 2
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
MG , 1
MINI , 1
Saab , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe merrjep vetura ne kosov , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj merrjep vetura ne kosov Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

SHITET TOKA urgjent zbritje rrugen kryesore

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 20:59 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Viti

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 19:21 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Fushë Kosovë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

4 507 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERRJEP

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 15:58 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 23:33 Vetura  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Prishtinë

CITROEN DS5

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pejë

Është shitur, ju flm Merrjep

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI NGA GJERMANIA

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 22:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI NGA GJERMANI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 03:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

USHITTTTTTTGolf 6 1.6 Automatik 2009 Aksident

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 20:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX SELECTION 2013

24 Tet 08:32 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

U shit flm merrjep

10 Tet 12:30 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

U shittt flm merrjep…..

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 11:27 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

U Shit…..Flm merrjep.

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:01 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Mitrovicë

Renault espace 2.0 16 v U SHIT. flm merrjep

1 900 EUR

08 Sht 22:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Gjilan

U shittt flm merrjep e gëzoftë pronari ri…

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 07:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

Flm merrjep u Shit polo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 08:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI NGA GJERMANIA 2014

5 000 EUR

31 Maj 14:42 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Mitrovicë

Flm merrjep u shit vetura

02 Maj 12:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golf 6 2012. U shit flm merrjep

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

16 Jan 16:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  181  ·  Prishtinë

RENT A CAR AMRA AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 23:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 20:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

U SHITTTT FLM MERRJEP

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  181  ·  Prishtinë

RENT A CAR AMRA AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 00:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 19:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

U SHIT FLM MERRJEP ** GOLF 3 -1.9 TDI - AC KLIMA -

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 12:22 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Eshte shitur flm merrjep Opel Vectra C modeli GTS 2.2Dti

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 19:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP

13 Sht 14:05 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

Eshte shitur flm merrjep

10 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 17:42 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Mitrovicë

Shitet Opel ZAFIRA 1.9 CD-Ti EXTRA Volitshem , Eshte SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  305  ·  Gjilan

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 20:45 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjakovë

U shit flm merrjep

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Gush 17:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7CDTI POSAARDHUR 2012

29 Korr 14:59 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Viti

FLM Merrjep u shit <3

8 800 EUR Price Reduced

13 Korr 21:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

U shit VW Derby 1.0 olltajmer-81,flm merrjep

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 17:58 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Prishtinë

FLM merrjep u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjilan

U shit flm merrjep

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

U SHITTTT ..FLM MERRJEP...

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 21:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjilan

U SHITTTT FLM MERRJEP-E GËZOFT PRONARI RI

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP-E GËZOFT PRONARI RI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjilan

E shitur, flm MerrJep Pezho 308

17 Shk 20:06 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

U shit, flm merrjep!

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 16:25 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

FLM MERRJEP U SHIT!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:02 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjilan

U shitttt flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:16 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Pejë

Flm Merrjep u shit Opel Frontera 2.8 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Jan 18:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

U shit flm merrjep

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj merrjep vetura ne kosov | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione