Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | BT-50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda BT-50 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Dhj 20:44 Vetura , Burim

Mazda BT-50

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Sht 23:14 Vetura , Ferizaj

MAZDA BT-50

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:05 Vetura , Ferizaj

MAZDA BT-50

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 14:11 Vetura , Prizren

Mazda BT-50

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 12:52 Vetura , Ferizaj

mazda BT-50

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 15:05 Vetura , Viti

Shes alafa 1.8

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Jan 23:25 Vetura , Viti

Mazda BT-50

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 10:56 Vetura , Burim

Mazda B2500

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 20:03 Vetura , Prishtinë

Gjip

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 17:03 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 11:09 Vetura , Burim

Mazda B2500

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 15:48 Vetura , Prishtinë

Gjip per marakli

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:24 Vetura , Prishtinë

Shes Gjipin Mazda BT50

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 22:04 Vetura , Prishtinë

Shes Gjipin Mazda BT50

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:26 Vetura , Burim

Mazda b250

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:09 Vetura , Burim

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 13:58 Vetura , Burim

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 19:54 Vetura , Burim

Xxxx

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:47 Vetura , Pejë

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:35 Vetura , Pejë

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 20:58 Vetura , Pejë

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:57 Vetura , Pejë

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:54 Vetura , Burim

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 23:31 Vetura , Prishtinë

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 19:57 Vetura , Prizren

Shitet gjipi mazda 4x4 kipper ne 3 an.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Jan 21:02 Vetura , Prishtinë

Gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:17 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:05 Vetura , Pejë

Mazda

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:24 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 11:51 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 21:38 Vetura , Prishtinë

Mazda gjip

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:16 Vetura , Prishtinë

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 12:54 Vetura , Prishtinë

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:53 Vetura , Prishtinë

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 15:49 Vetura , Prishtinë

Gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:30 Vetura , Prishtinë

Gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:25 Vetura , Prishtinë

Gjip per Merkli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 14:16 Vetura , Prishtinë

gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:33 Vetura , Prishtinë

Gjip per marakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:09 Vetura , Prishtinë

Gjip per marakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 19:35 Vetura , Prishtinë

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 10:39 Vetura , Prishtinë

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:19 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 22:41 Vetura , Gjilan

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 19:54 Vetura , Prishtinë

Mazda Bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 19:40 Vetura , Prishtinë

Kerr

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 15:43 Vetura , Prishtinë

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 08:25 Vetura , Burim

Gjyp, pikup 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Maj 12:51 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:53 Vetura , Dardanë

Mazda b2500

9 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda BT-50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione