Pejë | Makina | Vetura | Opel | Frontera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Frontera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:03 ,

opel frontera

1 550 EUR Price Reduced

19 Pri 15:54 ,

Shitet Opel Frontera 2.8 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Pri 16:37 ,

Opel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:56 ,

Flm merrjep u shit Opel Frontera 2.0 benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Shk 18:35 ,

Shes opell frontera 2.0b

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 19:05 ,

Shitet

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 18:11 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:46 ,

Shes opel frontera

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 20:52 ,

shitet

2 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 11:05 ,

Opel Frontera 2.4 benzin

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 12:52 ,

Opel Frontera 2.8 turbo dizell

Viti: 1993
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Gush 12:48 ,

opel frontera 2.8 turbo dizell

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Korr 14:37 ,

Opel Frontera

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 00:05 ,

opel frontera 2.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 15:12 ,

Opel Frontera

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 23:12 ,

opel frontera 2.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:16 ,

Shitet Opel Frontera 2.2 Disel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:11 ,

opel frontera

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 21:17 ,

Opel Frontera dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 21:03 ,

opel frontera 2.5 dizell

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 19:47 ,

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 20:10 ,

opel frontera 2.0 benxin e qlajmrume

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 11:02 ,

Opel frontera 2.8

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:20 ,

shes gjipin opel frontera 2.0 benxin

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 17:06 ,

Opel

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 20:45 ,

Opel Frontera RS 2.2 diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:10 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 23:17 ,

Shitet Frontera

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 20:45 ,

Shes Opel frontera

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 09:17 ,

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:58 ,

Opel Frontera2.4

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:37 ,

Opel frontera 2.2

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 08:38 ,

Opel frontera 3.2

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 19:58 ,

Vetura ne shitje

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:04 ,

Shes dhe nderroj

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 21:58 ,

opell frontera

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 11:53 ,

Shes dhe nderroj

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 17:21 ,

Opel Frontera

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 23:46 ,

opel frontera

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 06:36 ,

opel frontera 4×4 turbo disel

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 23:39 ,

Shes Gjipin shum ne Gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 21:51 ,

Shes Opell Frontera 4x4 2.3

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 19:23 ,

shitet urgjent opel frontera 2.3 dizel

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 13:29 ,

Opel Frontera 2.3 Turbo Disele inter koller

2 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 09:01 ,

Opel frontera 2.0 benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:51 ,

Shes Opel Frontera 2.3 Turbo Disele Interkoller

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 18:24 ,

Opel Frontera Gaz/Benzin

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 13:43 ,

Opel Frontera

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 21:42 ,

Opel Frontera 2.3 Turbo Dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 12:44 ,

Shitet urgjent Opel frontera

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Frontera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione