Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 2022
BMW , 41
Opel , 40
Renault , 19
Acura , 17
Ford , 13
Citroën , 11
Fiat , 10
Peugeot , 9
Seat , 7
Nissan , 3
Rover , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
MINI , 2
Dacia , 2
Alpina , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Suzuki , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:49 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback 1.6 S-tronik 7G

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:49 Vetura , Pejë

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Vetura , Pejë

Audi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Pejë

Audi Q5 S line 3.0 TDI sapo Doganuar 12/2014 para dor 2 qels

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Vetura , Pejë

AUDI Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI MERCEDES

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:27 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:21 Vetura , Pejë

AUDI A6 S-LINE 3.0 QUATTRO

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:45 Vetura , Pejë

Audi a 6 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Pejë

Audi Q5-3xSline-3.0TDI

23 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Pejë

Audi A8L PRESIDENCIAL

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:05 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:10 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:06 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Dhj 19:14 Vetura , Pejë

AUDI A6 3.0 BiTDI 320 PS MATRIX

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:00 Vetura , Pejë

AUDI A6 3.0 S-LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 16:22 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:12 Vetura , Pejë

Opel Insignia156.000km 2.0EcoFlex 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 06:02 Vetura , Pejë

Audi a6

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 02:30 Vetura , Pejë

Volkswagen Kombi T4 2.4 Diesel

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:23 Vetura , Pejë

SHitet Audi Q3

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Nën 21:18 Vetura , Pejë

Audi a3 2.0 stronic matrix Panoram

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:54 Vetura , Pejë

Audi Q5 Sline 3.0 Dizel Viti Prodhimit 18.03.2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 06:12 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

28 Nën 11:45 Vetura , Pejë

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 190ps S-tronic Matrix HeadUp 360°

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:54 Vetura , Pejë

AUDI A6--50 TDI---2018 -S Line 141xxx KM----MATRIX 049130900

54 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 09:36 Vetura , Pejë

Audi Q5 -2013-- PA DOGAN 2.0 ---TDI --163 Ps 049 130 900

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 00:47 Vetura , Pejë

Shes audi A6 turbo benzin 5W 1.8 kubik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:58 Vetura , Pejë

Audi SQ5 -2017 Black Edition 3.0 TDI - 326 Ps 049 130 900

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 04:59 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 21:07 Vetura , Pejë

Shes Audi A6 turbo benzin 5W 1.8 kubik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 00:35 Vetura , Pejë

KERKOJ AUDI 100c4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:25 Vetura , Pejë

Peugeot 207 1.6

4 500 EUR

23 Nën 13:36 Vetura , Pejë

Audi Q3 2.0 Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:29 Vetura , Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Toyota 1.6 Benxin per pjese

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:18 Vetura , Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Opel Combo 1.3 Diesel viti 2004 Pa Dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Nën 13:16 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Sharan 1.9 TDI viti 2000 me 7 ulse 1 VIT RKS

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2005 RKS 7 Muaj

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 13:12 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 13:12 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 13:09 Vetura , Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLS 350 | CLS-Class
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Bugatti
  • Audi në kategorinë Makina
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Lexus
  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • AUDI në kategorinë Vetura | Nissan | Terrano
  • audi në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Lada
  • Audi A4 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • audi A6 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione