Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura - Vetura Të gjitha në Pejë

VW Volkswagen , 2363
Opel , 546
Audi , 504
BMW , 334
Renault , 291
Peugeot , 258
Ford , 178
Citroën , 160
Fiat , 148
Seat , 90
Škoda , 70
Nissan , 52
Acura , 49
Hyundai , 46
Volvo , 38
Toyota , 32
Alfa Romeo , 29
Jeep , 28
Mazda , 26
Suzuki , 26
Mitsubishi , 22
Land Rover , 21
Kia , 19
Chevrolet , 16
Chrysler , 14
Smart , 13
Dodge , 11
Yugo , 8
Lancia , 7
MINI , 6
Rover , 6
Honda , 6
Daewoo , 6
Tata , 6
Porsche , 6
Jaguar , 5
Aixam , 5
Dacia , 4
Ssangyong , 4
Alpina , 4
Saab , 4
Lincoln , 2
Pontiac , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Plymouth , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
MG , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura , kategori Vetura , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:48 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

Bmw X5 35d xdrive

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:32 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pejë

TOYOTA YARIS CROSS AUTOMATIK 1.5 BENZIN - V.P.2023

25 000 EUR

Online
Sot 20:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Pollo 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:44 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Pejë

MITSUBISHI OUTLANDER

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B7 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Pejë

Mercedes-Benz GL 320 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

GOLF 7.5 FACELIFT HIGHLINE MATRIX 2018

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:59 Vetura  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Pejë

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 TDI Highline

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:58 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Pejë

RENAULT SCENIC 2.0 dci - 110kw - AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  R 350  ·  Pejë

FELLNE ALUMINI 21 COLL - MERCEDES

1 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:22 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Pejë

Peugeot 3008 viti 2011 km 207.000

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Pejë

Vetur e Aksidentuar

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel Corsa 1.5 Turbo Diesel (4 dyer) /urgjent!!!

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat B5 1.9 Tdi -02/2003 Automatik-tiptronik

4 500 EUR Price Reduced

Sot 11:26 Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pejë

VW PASSAT CC 2.0 TDI

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK FULL OPCIONE

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pejë

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:23 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:32 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Pejë

Renault Automatik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

AUDI A6 2.0 TDI PA DOGAN AUTOMATIK FULL OPCIONE

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 2.0 TDI Automatik FULL OPCIONE

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:42 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Pejë

Shitet Vetura - Ford Ne Peje

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:05 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel 7 Ulse RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:54 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Shitet Komplet

200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:53 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:18 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:11 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Pejë

Peugeot 407

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 00:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Tiguan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 18:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Pejë

Mercedes ML 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes passatin b7 automatik dsg 1.6 ne gjendje perfekte

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:54 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pejë

Audi Q5-3xSline-3.0TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW Golf 1,6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 13:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 12:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Pejë

Shes golf 4 isapo ardhur nga zvicrra

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • Vetura në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hyundai | i20
  • vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • vetura në kategorinë Vetura | Renault | Vel Satis
  • Vetura në kategorinë Vetura | Volvo | S40
  • Vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURA në kategorinë Vetura | Fiat | Panda

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione