Audi a6 | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 390
BMW , 21
Opel , 13
Ford , 11
Renault , 11
Fiat , 6
Peugeot , 6
Seat , 6
Citroën , 4
Smart , 4
Kia , 3
Mazda , 3
Rover , 3
Honda , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a6,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a6 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:19 ,

VW Passat 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:26 ,

Golf IV 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:24 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Kia Sorento 2.5 Diesel 4X4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4D

Histora e veturës

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:00 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 19:08 ,

Audi A6 3.0Tdi Quatrro 245ps Matrix

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 16:22 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:42 ,

Audi A6 3.0 quattro

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Qer 09:15 ,

Audi A6 2.5 Manual RKS edhe 9 muj. gjendje shum tmir

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 09:09 ,

Audi A6 2.5 RKS edhe 10 Muaj. Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 14:20 ,

Audi a6

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 10:50 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:00 ,

Audi. A6 2.5 Manual.. 9 muj RKS Gjendje pefekte

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 09:22 ,

Audi A6 2.5 10 muj RKS Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 07:33 ,

Mercedes-Benz 2.2 CDI

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 13:05 ,

U shitt

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 09:38 ,

shes menjaq automatik audi a6 si edh manual 6 shpjci

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:02 ,

Shitet audi a6 3.0 TDI Pa dogan

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 17:25 ,

Shes veturen Mercedes GL450 ose bej ndrrim

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 10:02 ,

Audi A6. 2.5 RKS 10 Muj. Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 23:03 ,

Opel astra G diesel 2.0 DTI rks i skaduar viti 2000

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:29 ,

Audi A6 Manual 2.5 RKS 10 muj.. gjendje perfekte

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 20:06 ,

Shitet Audi A 6 2.0 TDI ne super gjendje

Histora e veturës

59 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:36 ,

Audi A6 2004 1.9

Histora e veturës

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 21:47 ,

Shes pjes per Audi A6 2.5 TDi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:24 ,

Audi A6

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:01 ,

Audi a6

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 16:38 ,

Audi A6 2.5 RKS 10 muj Gjithqka nrregull.

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:21 ,

Audi A6 2.5 RKS 10 muj Gjendje shum tmir

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 07:35 ,

Shitet Aidi A6 Ne gjendje shumm tmir. 11Muj RKS

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 18:45 ,

Audi A6 2.5 11Muj RKS gjendje perfekte

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 20:34 ,

Audi. A6 RKS 11 muj. gjendje perfekte.

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 14:32 ,

Audi A6 11 muj RKS manual Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 13:50 ,

Audi A6 2.5 RKS 11 muj.. Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a6 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione