Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

audi a6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 4951
VW Volkswagen , 1234
Opel , 324
BMW , 314
Renault , 97
Peugeot , 94
Ford , 92
Fiat , 72
Citroën , 62
Seat , 36
Škoda , 27
Alfa Romeo , 22
Hyundai , 17
Jeep , 17
Toyota , 13
Land Rover , 13
Nissan , 12
MINI , 12
Volvo , 12
Smart , 12
Mazda , 11
Acura , 10
Kia , 8
Lancia , 8
Rover , 7
Chrysler , 6
Suzuki , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Honda , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Ssangyong , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a6 All | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Yesterday 09:28
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 10:14
Link:
Store Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:07
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 10:04
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 10:03
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

Today 10:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 Rks

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:53 Vetura , Lipjan

Reno Twingo

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 10:53 Vetura , Lipjan

Golf 3 Dizell

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 10:53 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 10:50 Store Vetura , Ferizaj

Audi A6 Allroad 3.0 BiTDI Quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:49 Vetura , Ferizaj

Passat B8 2.0 tdi DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:46 Vetura , Lipjan

Audi A6 S Line \ 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 10:40 Store Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 Tdi Viti 2012 Rks 10 Muj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:40 Vetura , Ferizaj

Ww T5 2.5 TDI MAXI RKS 044280873 bojm nrrim

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:40 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Today 10:40 Store Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.7 Tdi Facelift Automatik Viti 2010 + 383 44 838

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:39 Vetura , Ferizaj

KOMBI FORD TRANZIT 2.2 TDCI BOJM NRRIM 044280873

5 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Today 10:39 Vetura , Gjilan

Audi A6 3.0 Diesel Automatic RKS VI/2023 TPL

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:34 Vetura , Ferizaj

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI Matrix

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 10:34 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 10:33 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

18 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 10:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLK Coupe

6 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:30 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:24 Vetura , Prishtinë

Golf 6 Plus-Match-1.6 TDI manual viti 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 10:23 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6 HDI dizell viti 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:23 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:23 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 TDI VITI 1999 RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 10:23 Vetura , Prishtinë

vw Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2018

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 10:22 Vetura , Ferizaj

Shes Audi A6 2.0 TDI Rks Automatik 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Today 10:20 Store Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Busy
Today 10:17 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Today 10:17 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 10:16 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 10:16 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:15 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 10:15 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Today 10:15 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Today 10:14 Store Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:14 Store Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 1.6 TDI / AUTOMATIK / 186xxx KM / ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 10:14 Store Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIK / 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:14 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:14 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 10:14 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MODELI COSMO 2007.MOTORR JAPAN RKS.

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:13 Vetura , Prishtinë

AUDI A3

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:13 Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 10:11 Vetura , Ferizaj

Audi A6 Matrix 3.0 Bi-TDI 326 PS

25 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:10 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0-TDI 2013

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Today 10:10 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a6 | All | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information