pa dogan | Prishtinë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1219
Opel , 243
Audi , 225
BMW , 177
Peugeot , 107
Renault , 76
Ford , 73
Citroën , 60
Fiat , 43
Seat , 31
Škoda , 24
Nissan , 14
Volvo , 13
Land Rover , 12
Smart , 9
Porsche , 9
Mazda , 8
Toyota , 7
Chrysler , 7
Jeep , 7
Chevrolet , 7
Dacia , 6
Kia , 6
MINI , 5
Hyundai , 5
Honda , 5
Suzuki , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:36 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:35 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:34 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:34 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:32 ,

Jaguar X-Type 3.0 Benzin 4X4 Pa Dogan.

1 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

GOLLF 7 1.6 TDI VITI 30 12 2013 PA DOGAN NGA GJERMANIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Bmw X6 30d 2016���� M-Packet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:00 ,

Vw Golf VII 1.6Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:00 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

1����Luxury Touring Line XD.535 Dizell +Eko.pro

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 4x4 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:31 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:02 ,

Opel Corsa Dizell 2015 me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Iveco Daily 50C13 5.30M gjatsia me hebebin dupllak 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:46 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:42 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:30 ,

Blejm.te Gjitha Llojet e Veturave

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:25 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Trendline Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Touran 1.6 TDI BLUEMOTION 2013

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:51 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:40 ,

Blej vetura pa dogan Golf Audi, pasat, (ThaqiAutombiles)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:39 ,

Golf 4 pa dogan 1.9 tdi 6 shpejci

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:17 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:49 ,

Mercedes-Benz A180 Automatik 2.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Peugeot 407 viti 2010 1.6 dizell Hdi

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:34 ,

Opel insignia 2.0cdti 10/2011

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

GOLF VII modeli Cup 2.0tdi Automatic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

Golf 6 Automatik 2.0 TDI DSG

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

Golf 7 TDI 4Motion 2.0

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:56 ,

Golf 7 TDI 1.6 Pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

BMW 525d 3.0d Steptronic nga Zvicra ���� Me Dogan

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-DSG-automatik viti 2012

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:24 ,

Golf 6 1.6 Tdi Model Match pa dogan

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 ,

Mercedes E220 2014 212.000km

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

golf 6 2.0 Tdi DSG Automatik 2012 Match

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

GOLF 6 2.0 TDI DSG

8 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:34 ,

Audi a4 2.0 tdi rks

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 ,

Shitet t6 2.0 tdi targa te huaja 140 ps viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione