Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjip Frontera - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 26
Citroën , 5
Dodge , 5
BMW , 4
Peugeot , 4
Chrysler , 3
Fiat , 2
Mazda , 2
Renault , 2
Audi , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjip Frontera , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjip Frontera Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 17:05 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Gjakovë

Gjip Opel Frontera

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

15 Qer 05:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:34 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Therandë

Shitet dhe mundesi ndrrimi me vetur te vogel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 07:16 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

31 Maj 11:47 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 12:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:01 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:24 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prizren

Renault Clio 1.4 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw 320d

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 16:38 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Prizren

Gjip Opel Frontera viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:48 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Prizren

Jeep Liberty RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 07:07 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Prizren

Shitet Opel Frontera

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 320  ·  Prizren

Mercedes Benz CLK 320

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 15:27 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Prizren

Shitet Gjip Opel Frontera

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 13:31 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Prizren

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 23:51 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Prizren

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Prizren

ML 270 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 10:45 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Prizren

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:14 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Prizren

Citroen Xsara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Prizren

Peugeot Ranch 5 ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy 1.9 SDI rks 1 vit

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Prizren

Peugeot Boxer RKS

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI RKS 1 vit

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 19:27 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Prizren

Chryslet PT CRUISER

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 19:22 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Prizren

Alfa Romeo 156 // 2.5 // V6 1 vjet RKS

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 08:19 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Prizren

Chrysler PT Cruiser NDRRIM I MUNDSHEM

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prizren

VW Touareg 5.0 TDI V10 RKS 1 vjet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 17:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Prizren

Peugeot Partner 5 ulese RKS 1 Vjet

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 16:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 4 1.6 Benzin Automatik

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 10:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Prizren

Citroen C5 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 17:50 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prizren

Bmw 520 Benzin Plin

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjip Frontera | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione