Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Xsara Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën Xsara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:01 Vetura , Prishtinë

Citroen automatik 2.0 dizel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 23:07 Vetura , Ferizaj

Citroën Xsara 2.0 Dizel RKS viti 99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 01:41 Vetura , Ferizaj

Citroën Xsara 2.0 Dizel RKS viti 99

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 21:28 Vetura , Drenas

Citoren Xsara

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 21:01 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroen Xsara 2.0 Diesel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Korr 03:11 Vetura , Malishevë

Shes

450 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Korr 14:44 Vetura , Prizren

Citroen xsara 2.0 hdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 19:53 Vetura , Prizren

Citroën Xsara viti 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 16:04 Vetura , Ferizaj

citroen xsara rks 2 muj 2001 dizel

14 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Qer 05:37 Vetura , Gjilan

Shitet per pjes

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 02:22 Vetura , Prizren

Citoren xsara 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 19:36 Vetura , Ferizaj

Citroen XSara 2.0 Diesel Me Regjistrim deri 09/2023

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 17:05 Vetura , Mitrovicë

Veture

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 22:42 Vetura , Ferizaj

Shitet Citroen Xsara viti 2002 Rks 8muj

1 150 EUR

05 Mar 16:14 Vetura , Prizren

Citroen 2.0 dizell rks dej muj e 8

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 12:47 Vetura , Lipjan

shitet citroen 2.0 dizell rks 6 muj viti 2001 048506502

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 12:43 Vetura , Prizren

Citroen Xara

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:57 Vetura , Therandë

Shitet vetura

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 22:02 Vetura , Prizren

Shitet citroen xsara

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 14:36 Vetura , Prizren

Citroën Xsara

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 22:29 Vetura , Prishtinë

citroen xsara HDi rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 13:44 Vetura , Gjilan

Citoren xsara 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Dhj 18:23 Vetura , Mitrovicë

Shitet Citroen 1.4 benzin regjistrim 8 muaj viti 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 15:43 Vetura , Drenas

Shitet urgjend

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 10:00 Vetura , Ferizaj

Shitet citroeni 2.0 dizell rks 1 vit

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:49 Vetura , Klinë

Citroen

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 00:45 Vetura , Gjilan

Citroen xsara Diesel 2.0 HDI

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:46 Vetura , Prishtinë

SHITET CITROEN XSARA

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën Picasso

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 21:02 Vetura , Ferizaj

Shitet Citroen Xsara 1.5 Viti 2005

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 14:15 Vetura , Gjilan

Citroen Xsara

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:17 Vetura , Drenas

Shitet me tabela te huja

690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 13:49 Vetura , Prizren

Citroen xsara 1.9 dizel

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 12:05 Vetura , Mitrovicë

Shitet&Ndrrohet Gjendje Perfekteee RKS

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 23:21 Vetura , Lipjan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Korr 10:21 Vetura , Deçan

Shitet citroen xsara

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 21:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën Xsara 1.9 dizel

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 11:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Xsara 2.0 HDI 2004 me klime

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:19 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 11:01 Vetura , Prishtinë

Shes citroen xsara

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen xsara viti 2004 rks 2.ohdi

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 00:00 Vetura , Lipjan

Citroen Xsara 2.0 hdi

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 22:51 Vetura , Vushtrri

Shitet Citroen 2.0 Dizel shum i mire

2 800 EUR

18 Mar 11:05 Vetura , Lipjan

Citroen 2.0 hdi

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:47 Vetura , Mitrovicë

shitet urgjent

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 06:31 Vetura , Burim

Citroen x sara

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:43 Vetura , Mitrovicë

SHITET NDROHET

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:14 Vetura , Prizren

Citroen Xsara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:37 Vetura , Mitrovicë

SHITET NDROHET

1 100 EUR Price Reduced

13 Shk 20:58 Vetura , Skenderaj

Citroen xsara1.9 disel

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën Xsara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione