Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 525 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 949
Opel , 85
Audi , 28
Citroën , 13
Peugeot , 13
Renault , 11
Fiat , 9
Dodge , 5
Chrysler , 4
Škoda , 4
Ford , 4
Mazda , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 2
Hyundai , 2
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Dacia , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 525,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 525 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:28 Vetura , Prishtinë

BMW 1 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:45 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:12 Vetura , Drenas

Mercedes e class 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:22 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik Dogan Akciz Tvsh tPagune

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:19 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik Dogan Akciz Tvsh tPagume

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:13 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2.0 CDTI Automatik 7ulse Dogan Akciz Tvsh tPagun

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:06 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2.0 CDTI Automatik 7Ulse Dogan Akciz Tvsh tPagun

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:59 Vetura , Prishtinë

Veq 120mij KM Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7Ulse Model MATCH

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:55 Vetura , Prishtinë

Veq 120mij KM Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7ulse Model MATCH

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 14:41 Vetura , Prishtinë

QMIMI PER CASH

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 525 D ** Xdrive ** **///M-Paket Sport **

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:13 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:41 Vetura , Besianë

Bmw 525 PA DOGAN

3 600 EUR

29 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Sht 13:32 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6HDI

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Sht 16:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 15:46 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 12:03 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 12:55 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 3.0 dizel Anglez Automatikë

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 05:45 Vetura , Ferizaj

Peugeot 206 HDI 1.4 (Ferizaj)

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 15:04 Vetura , Besianë

Bmw 525 2006 - PA DOGAN

3 600 EUR

19 Sht 11:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 TDI Automatik 2018

17 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 09:56 Vetura , Prishtinë

Makine per prodhimin e qirave (automatike)

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 09:35 Vetura , Prishtinë

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi

253 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 23:07 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW vitin 2009

3 100 EUR

09 Sht 12:19 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 525 d automatik 2009

3 100 EUR

08 Sht 11:22 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7.5 TDI AUTOMATIK

07 Sht 10:28 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW automatik 2009

3 250 EUR

06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 21:04 Vetura , Gjilan

Bmw 525 2.0 disel nga CH

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 01:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet BMW 525(E34)

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 12:41 Vetura , Prizren

Shitet bmw 525 e ardhur ardhur nga zvicra

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 08:38 Vetura , Mitrovicë

BMW E39 525 disel RKS 3 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 10:10 Vetura , Vushtrri

Mercedes a clas

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Gush 17:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

05 Gush 22:10 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

23 Korr 09:30 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 14:57 Vetura , Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

14 Korr 04:05 Vetura , Prishtinë

BMW 525d xdrive ����

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 17:10 Vetura , Prizren

BMW 525

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 525 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • bmw 525 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | Corvette
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | Audi | 100
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Bmw 525 në kategorinë Vetura | BMW | 525 | Seri 5
  • bmw 525 në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione