bmw 525 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 843
Opel , 77
Audi , 15
Citroën , 8
Renault , 8
Fiat , 6
Peugeot , 6
Ford , 5
Škoda , 4
Jeep , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Daihatsu , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 525,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 525 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:46 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

pjes Bmw 525 benzin 2.5

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:47 ,

Shes audi a 6 dizell

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan homologim

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:19 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 ,

Bmw 525 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:29 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:57 ,

Shes Mercedes C klas

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:29 ,

Audi Q 5 TDI 3.0 Automatik viti 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 ,

Mercedes Benz C220 CDI

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:20 ,

Bmw 525

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Qer 18:24 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 18:23 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI dizell AUTOMTIK viti 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 18:22 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

Histora e veturës

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 16:25 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 19:16 ,

Komod 65 cm

Histora e veturës

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 14:28 ,

BMW 525

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:47 ,

TOYOTA COROLLA RKS

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:02 ,

Bmw 525 TDS

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 13:11 ,

bmw 525 d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 19:36 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 10:46 ,

SHITET BMW 525 3.0 DIESEL

Histora e veturës

16 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:01 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:43 ,

BMW 525 D X-DRIVE 218 PS M-PAKET FACELIFT

Histora e veturës

21 150 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 17:56 ,

Shitet BMW 5.25

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:13 ,

Bmw 525 F10 2010

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 09:12 ,

Shes bmw ngjendje tmir dizell rks i skadum

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 16:39 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:56 ,

Bmw 525tds

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 22:30 ,

VW T4 kombi

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 23:11 ,

Bmw f10 525d 3.0 diesel M paket

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 525 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione