Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW 530 - Modele të ndryshme veturash BMW 530 në shitje

BMW , 1056
Opel , 88
Audi , 50
Peugeot , 18
Škoda , 14
Fiat , 13
Renault , 13
Citroën , 9
Ford , 8
Jeep , 4
Seat , 3
Mazda , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Acura , 2
Jaguar , 2
MG , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Jeni në treg për një veturë të re? Mos kërkoni më larg. MerrJep ofron një gamë të gjerë të veturave të modelit BMW 530 në shitje.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar veturë BMW 530 të re apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni lloje të ndryshme veturash përfshirë BMW 530D, BMW 530 X Drive, BMW GT 530D, BMW GTE 530D dhe lloje tjera veturash me marsh automatik apo manual dhe vite të ndryshme prodhimi.

Dje 06:17
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Bluetec

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Dje 22:07 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Vetura , Prishtinë

BMW-GT-530 D

13 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:17 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2019 me doganë te pagum

18 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 Vetura , Mitrovicë

Bmw 530 d M paket me dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:51 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:50 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:58 Vetura , Besianë

Skoda Fabia 1.4 TDI, 77 KW, 2015 Model Edition

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:27 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D M_PACET VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 530 I 2005 I DOGANAUR RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:48 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:34 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:31 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK 140 mij km

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:02 Vetura , Ferizaj

Citroèn C5 1.6 E-HDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 Vetura , Ferizaj

Ope Insignia 2.0 TDCI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI Facelift 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Vetura , Prishtinë

SKODA OCTAVIA - VITI 2012 - 1.6 TDI - BLUEMOTION - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:01 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2012 - 1 VIT RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:09 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Vetura , Prishtinë

FIAT 500 - AUTOMATIK - PANORAM - 10 MUAJ REGJISTRIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:49 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 23 vite 1 Pronar , 2150 €

2 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:17
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Bluetec

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz AMG FACELIFT

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 23:00 Vetura , Therandë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2D SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:49 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 20d X-Drive Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:48 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 20D X-Drive 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 16:11 Vetura , Vushtrri

Shes BMW 530 3.0Benzin Automatik Rks 4 Muj Klim Full Opcion

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 11:13 Vetura , Kastriot

Shkoda oktavia 2.0 TDI VITI 2013 FULL OPSIONE

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 11:12 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0tdi 170ps 2007 DSG

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 11:11 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 09:59 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Gjetja e një veture specifike siç është BMW 530 mund të jetë proces i vështirë. Kjo për arsye se ju duhet të kërkoni në vende të ndryshme dhe ndoshta edhe nuk mund ta gjeni. Por, MerrJep kursen kohën tuaj!

Ju mund të shikoni shpalljet e listuara për BMW 530 në shitje nga komoditeti i shtëpisë suaj dhe pa pasur nevojë të vizitoni auto sallonet e vendit.

Shfletoni faqen tonë, analizoni çmimet, shikoni fotografitë dhe gjeni veturën që përmbush kërkesat dhe buxhetin e ofruar nga ju. Ju gjithashtu mund të kontaktoni shitësin për një vozitje testimi para se të vendosni për blerjen e veturës.

BMW 530 - Modeli më i popullarizuar i veturave të markës BMW

Seria 5 e brendit të veturave BMW është një linjë e automjeteve luksoze të madhësisë së plotë të prodhuara nga prodhuesi gjerman i automjeteve BMW që nga viti 1972.

Ky model i veturave është një nga modelet më të shitura në gamën e BMW dhe ishte një nga modelet e para të shitura nën distinktivin BMW M, si një variant M5.

Popullariteti që kjo veturë ka pasur në gjithë botën është reflektuar edhe në faqen tonë, pasi kjo kategori e veturave ka gjithsej 1.718 shpallje të postuara për shitje të veturave BMW 530.


Gjeni veturë BMW 530 në MerrJep

Si vendi më i madh për tregti në internet, MerrJep ofron edhe këtë model të veturave për shitje. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mijëra vetura BMW 530 të listuara për shitje në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar veturë me marsh automatik, manual, benzinë apo disel, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha modelet e serisë së 5-të të BMW-së përfshirë BMW 530D, BMW 530 X Drive, BMW GT 530D, BMW GTE 530D dhe modele të tjera me vite të ndryshme prodhimi.  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Tata
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Ford
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • Bmw 530 në kategorinë Makina
  • Bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • bmw 530d në kategorinë Vetura | BMW | 535 | Seri 5
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • Bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione