Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 530 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 1079
Opel , 87
Audi , 46
Peugeot , 20
Renault , 13
Citroën , 10
Fiat , 9
Škoda , 7
Ford , 5
Seat , 4
Jeep , 4
Jaguar , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Acura , 2
Honda , 2
MG , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 530,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 530 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:01 Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:19 Vetura , Gjilan

Bmw 530 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:12 Vetura , Ferizaj

Bmw 530D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:57 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 108 ACTIVE I DOGANUAR 5 DYER 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 151.000KM 9G I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION FULL I DOGANUAR

23 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 20D Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 Vetura , Ferizaj

BMW X6 40d X-Drive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA - 2.0 DIZELL CDTI - VITI 2011 - 1 VIT RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK DSG - LED - RKS -

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:04 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Vetura , Prishtinë

Golf 6 Plus 2.0 TDI-DSG automatik viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Vetura , Gjilan

Opel zafira

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:04 Vetura , Pejë

Opel Insignia156.000km 2.0EcoFlex 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:04 Vetura , Gjilan

Golf

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:04 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 Vetura , Pejë

Bmw 530

21 500 EUR

Dje 12:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 14:17 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 09:08 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 -2.0 TDI-Automatik-DSG- Pa Doganë

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 09:08 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 06:36 Vetura , Pejë

Shitet bmw f10 530

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 06:08 Vetura , Kastriot

Golf 7 1.6 tdi automatik viti 2013 posa doganum 1vit regjist

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 05:51 Vetura , Gjilan

Range rover

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 00:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 10:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 09:36 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 00:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

24 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 23:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 09:13 Vetura , Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

38 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 21:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLC250 9G AMG Line 4 Matic 2016

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:56 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220D 194HP 9G 2017 Black Edition

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:00 Vetura , Therandë

045811496

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 12:59 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 16:41 Vetura , Prishtinë

045811496

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 530 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione