Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cors a - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 4
Jaguar , 3
BMW , 2
Citroën , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cors a , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cors a Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 15:18 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:48 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 11:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

OPEL CORS BENZIN 1.0 ECOTEC MOTORR JAPAN VITI 2003 REGJISTR

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 11:00 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 00:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

Shitet Jetta Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 01:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mitrovicë

Mercedes c200 - 99 diesel 12 muj rigjistrim

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 19:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Malishevë

Bmw 320 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 15:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

URGJENT URGJENT CORS A 1.6B-PLIN TIP-TOP

499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 08:44 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Prishtinë

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 22:12 Vetura  ·  Pejë

Kerkoj vetur deri 250 ero

03 Gush 18:17 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

OPEL CORS 1.4L BENZIN VITI 2013

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Nën 13:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  405  ·  Fushë Kosovë

PEUGEOT 405 -93 NE GJENDJE PERFEKTE

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 19:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes A Class 170 cdi esp

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 21:58 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Cors A

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:11 Vetura  ·  Malishevë

Opel Corsa C 1.0 -04

2 390 EUR

10 Mar 08:44 Vetura  ·  Gjilan

SEAT INCA SDI 1.9 -00 -00

2 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cors a | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione