Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat punto 2001 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 353
Opel , 10
BMW , 9
Toyota , 4
Ford , 4
Nissan , 2
Škoda , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Citroën , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daihatsu , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto 2001 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto 2001 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 18:19 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw E46 320d facelift

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 4 1.9 TD(i) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:31 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 01:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Fiat Punto

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 15:52 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Fiat punto

1 300 EUR

10 Pri 15:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Fiat punto

1 300 EUR

10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Shes fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

14 Shk 17:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Mitrovicë

Shes fiat punto 1.2 benzin viti 2001 rks 13/12/2023

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:25 Vetura  ·  Dardanë

Alfa Romeo 166 -01

05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 20:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 T(DI)

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 07:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

20 Dhj 13:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 10:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 13:49 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.9 jtd viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 21:23 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D-E46

5 500 EUR

09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:07 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 10:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 10:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 22:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 20:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 17:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shotet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 10:34 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 19:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjakovë

Fiat Punto 2001 Me shit per Shpejt shum lire

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 12:02 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Drenas

Fiat Punto 1.9 JTD Dizel Viti 2001 RKS 1VIT

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto 2001 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione