Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iveco | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 69
Acura , 25
Opel , 20
Audi , 16
BMW , 14
Volvo , 13
Peugeot , 12
Ford , 11
Isuzu , 10
Renault , 10
Infiniti , 10
Citroën , 8
Aixam , 8
TVR , 5
MINI , 4
Škoda , 4
Ferrari , 4
Zastava , 3
Seat , 3
MG , 3
Toyota , 2
Chrysler , 2
Grecav , 2
Alpina , 2
Saab , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
NSU , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iveco,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iveco Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:22 ,

Shes hebebinen 12V per kamioneta

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:18 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:17 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:17 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:48 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:15 ,

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 ,

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:58 ,

Shitet iveco korp 2.8 hpi pa dogan viti 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:58 ,

Shitet shlep iveco 3.0 hpi pa dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:49 ,

IVECO DAILY 35 - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 18:31 ,

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:53 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 12:20 ,

Mercedes sprinter 2.2 dizell

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 01:41 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 17:45 ,

Opel Movano

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 04:53 ,

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 19:30 ,

Mercedes sprinter 211

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Korr 09:51 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:33 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 17:40 ,

Iveco 35 dupllak

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 09:50 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:32 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:26 ,

Vw Caddy 1.9 TDI 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 07:36 ,

Iveco 35 dupllak

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 23:25 ,

Shitet IVECO SPA

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 09:53 ,

Caddy

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Korr 09:53 ,

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:37 ,

Shitet

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 12:13 ,

Iveco xxl maxi me klim 2910

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 20:45 ,

Minibus

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 11:45 ,

Peugeot 206 1.4 hdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 14:13 ,

Reno laguna 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 04:13 ,

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 22:33 ,

Shitet opel vectra B 1.8

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 11:38 ,

Shitet 1 kombi IVECO dhe 1 kamion MERCEDES

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
17 Maj 00:44 ,

Biçikleta Bigfoot 26she

330 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:55 ,

IVECO 2.3 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 23:48 ,

KOMBI IVECO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:00 ,

AudiMercedesGolfPasat

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:14 ,

IVECO Viti 2013 /29.500€

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 19:11 ,

Iveco 2.3

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 19:01 ,

Minibus Iveco

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 15:27 ,

Kombi T4

2 600 EUR

31 Mar 22:53 ,

IVECO 100 E18

66 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 20:57 ,

PASSAT 3C (B6) - HIGHLINE - Viti 2008.

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iveco | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • iveco në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveco në kategorinë Makina
  • Iveco në kategorinë Traktorë | Fiat
  • IVECO në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Iveco në kategorinë Moto-kultivatorë
  • Iveco në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • iveco në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • iveco në kategorinë Vetura | Seat
  • Iveco në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Iveco në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 Caravelle | T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione