Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Klim mercedes - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 3828
Opel , 210
Audi , 76
BMW , 47
Renault , 47
Ford , 43
Fiat , 41
Peugeot , 40
Citroën , 24
Škoda , 20
Seat , 12
Alfa Romeo , 11
Hyundai , 8
Daewoo , 8
Nissan , 6
Kia , 6
Jeep , 6
Ssangyong , 5
Rover , 5
Chevrolet , 5
Chrysler , 4
Volvo , 4
Smart , 4
MINI , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Aixam , 3
Toyota , 2
Acura , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Klim mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Klim mercedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Pejë

MERCEDES BENZ A170 CDI DIESEL ELEGANCE VP.2002 RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 Cdi Maxi Klim �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

MERCEDES A170 LONG - AUTOMATIK

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes A-Class A180 Cdi Automatik 7G

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 - VITI 2013 - 1.6 DIZELL TDI - BLUEMOTION - RKS -

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

MERCEDES C200 CDI 2002 RKS MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Mercedes Benz Sprinter Maxi

432 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Mercedes Vito

123 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

MERCEDES VITO 113 CDI ME KLIM I DOGANUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shtime

Mercedes A 180 2.0 cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedes-Benz E220 Dizell Rks

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Gjakovë

MERCEDES C270 CDI AUTOMATIK - 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI TUCSON 2.0 dizel automatik rks 8 muj

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda Rapid 1.6 tdi 160.000 km automatik pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL 4X4 2008 RKS 1 VIT NDRIM

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Viti

Mercedes vito me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes A Clas 1.7 Dizel RkS 4 Muj Info 049559118

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Shitet crafter kamjonet 2.5 tdi dogan klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:54 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 2.0 X-Drive 2019 Automatik Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER MAXI 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

WW POLO 1.2 TDI 2011 RKS 4 MUJ BOJ NDRIM 049622829

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

WW POLO 1.2 TDI 2011 RKS KLIM BOJ NDRIM

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Prishtinë

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI 3.80M MAXI KLIM DOGAN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2009/ Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

MERCEDES VITO FRIGO 109 CDI 6 SHPEJSI ME KLIM

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:31 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:04 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Besianë

MERCEDES 2.0 CDTI A180 AUTOMATIK VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

Mercedes-Benz Vito 115 Viti 2005 Pa Dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:59 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 17:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Vito 220 Pa dogan

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Besianë

CITROEN JUMPER 2.2 HDI 6 SHPEJCI 150PS 180xxxKM ME KLIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 22:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Dragash

��Mercedes VITO ��Super Gjendje ��

2 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
16 Pri 15:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

MERCEDES VITO 109 CDI 6 SHPEJSI ME KLIM MODEL 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:45 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 ME KLIM

225 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:57 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Mercedes Benz 1.8 Benxin RKS 6 Muaj

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 20:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 20:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes A 170 Dizell

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet mercedes benz 220 cdi.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 20:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Shitet mercedes benz. 200 cdi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 10:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Mitrovicë

Mercedes A Class 1.4Benzin 2001 Ne Gjendje Perfekte 049 665

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 08:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Mercedes-Benz Sprinter

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 21:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjilan

Shitet Mercedes E clas 270 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 21:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vushtrri

MERCEDES BENZ E250 DIZEL

2 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Deçan

Mercedes 300 me klim ndrrim i mundshem

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Klim mercedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione