Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes A clas 170 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 7
Renault , 3
BMW , 2
Seat , 2
Audi , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes A clas 170 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes A clas 170 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Pri 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mas per Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Pri 02:45 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Branik Mbrapa Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Pri 14:44 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Branik para Seat Ibiza kemi mbi 200 lloje branika

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Pri 08:17 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 16:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Pjes per mercedes a clas 1.7 dizell Gjysautomatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Branik para Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 10:26 Vetura  ·  Nissan  ·  Kubistar  ·  Gjilan

Branik para nissan kubistar e ahum pjes ndryshme

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 10:23 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

Branik para e pjes ndryshme per kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 02:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 02:02 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Branik Para Opel.Combo zafira corsa astra

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Mar 02:01 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Branik Para Opel Zafira corsa astra combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Mar 01:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Mar 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik mbrapa Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Mar 01:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik mbrapa i gjone Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 00:31 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Branik Para Range Rover Evoque

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Mar 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 02:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 09:15 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 07:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 07:21 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Shk 00:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 21:12 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjilan

Branik para Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:00 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Shk 19:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Gjilan

Branik para Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 19:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Dhj 16:47 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat altea FR 2.0 tdi 170 ps

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 23:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Viti

Mercedes Aclas 170 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 7 2013 - 2.0 TDI (150 PS) me targa FR

26 Qer 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

A klasa 170 cdi pa dogan automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 19:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Besianë

Mercedes A Clas 170 Tiptronic 2000

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Kastriot

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Kastriot

Shitet-nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi pa dogan

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 12:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vushtrri

MERCEDES A170 CDI RKS I SKADUAR

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 18:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Mitrovicë

MERCEDES A170 DISEL CDI

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 01:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Mitrovicë

MERCEDES A170 DISEL CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

Mercedes C clas 220 Automatik AVANGARD

10 300 EUR

20 Sht 00:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vushtrri

MERCEDES A CLAS 170 DIZEL

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

Mercedes-benz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

Mercedes-benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 14:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Therandë

Shes Mercedes A clas 170

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 14:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Pejë

Mercedes a clas 170

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 10:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLAS DIZEL 170 AUTOMTIK ME KLIM RKS 6 MUJ 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 15:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Besianë

mercedes a 170 cdi

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 17:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Besianë

mercedes a 170 cdi

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Therandë

Mercedes A clas 170

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 23:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

Mercedes A clas 170 dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 20:08 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

a clas 170 2005 automatik

4 550 EUR

03 Pri 11:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Gjakovë

Mercedes 170 A.CLAS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

mercedes a klas 17 0 cdi pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes A clas 170 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione