Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz e - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 4886
Audi , 461
BMW , 36
Opel , 32
Peugeot , 16
Citroën , 15
Renault , 14
Ford , 13
Chrysler , 7
Nissan , 6
Seat , 6
Fiat , 6
Hyundai , 5
Dodge , 5
Toyota , 4
Suzuki , 4
Škoda , 4
Jaguar , 4
Jeep , 4
Mazda , 3
Volvo , 3
Daewoo , 3
Acura , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz e , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz e Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:35
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA ME DEFEKT OSE AKSIDENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:50 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:35
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjakovë

Mercedes Benz CDI 220

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Gjakovë

Mercedes Benz B180

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Mitrovicë

MERCEDES BENZ E270 CDI -AVANGARDE - AUTOMATIK rks10muj 049-

5 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:58 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN DHE ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

��BLEJM VETURA❌ME DEFEKT ❌AKSIDENT ❌PA DOGAN❌

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Shitet mercedes benz. 200 cdi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes A-class180 Cdi.1.8. I sapo ardhur nga ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200 Shooting Brake  ·  Prishtinë

Mercedes Benz CLA Shooting Brake - 2020

34 992 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E 220 CDI 9G Automatik Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E350 AMG

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz E320 CDI

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

30 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prizren

Shitet Vetura Mercedes-Benz E 220 (2017) - Prizren

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Pejë

Mercedes Benz GLC 220 4Matic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prizren

Shitet Vetura Mercedes-Benz E 220 - Prizren

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes E 220cdi 2003 Rks 8 muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pejë

MERCEDES BENZ W211 E220 CDI CLASSIC AUTOMATIK RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:39 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Mitrovicë

MERCEDES BENZ E270 CDI -AVANGARDE - AUTOMATIK rks10muaj049-

5 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 05:13 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

6 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Pejë

Shitet vetura

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjilan

Mercedes E 220

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 23:45 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Besianë

Audi A8 3.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 22:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Pejë

Vetura ne shitje

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 20:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet mercedes benz 220 cdi.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 19:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

MERCEDES BENZ 200 D

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 16:27 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:23
Linku:
Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 300 EUR

26 Maj 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-benz Sprinter 313CDI standart viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-benz Sprinter 316CDI Frigo Automatik viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-benz Sprinter 316CDI Automatik me Klime Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-benz Sprinter 313Cdi Maksi me Klime viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 15:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes-Benz E 220 CDI

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 15:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Mitrovicë

SHITET MERCEDES BENZ E270 CDI -AVANGARDE-AUTOMATIK 10 MUAJ

5 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik mbrapa Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Maj 15:39 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjilan

Branik para Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 15:06 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Pejë

Audi Q7 3.0 2016 S-Line Matrix

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz e | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione