Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mjete pune | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 21
Peugeot , 5
Renault , 5
BMW , 4
Opel , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Jeep , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Fiat , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mjete pune,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mjete pune Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:56 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 8 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

Pezho 308 1.6HDI viti 2013 nga Zvicrra

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

Caddy maksi 1.9TDI viti 2010 rks 6 muj

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:45 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 23:56 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 09:29 Vetura , Prishtinë

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:20 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 18:36 Vetura , Ferizaj

Shitet benz 250 ne gjendje te mire

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 21:51 Vetura , Prizren

Shitet Kombi Renault Trafic

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:59 Vetura , Gjilan

Shi tet t4

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:31 Vetura , Besianë

Mercedes Benz 308

2 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 20:42 Vetura , Prishtinë

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 16:11 Vetura , Prishtinë

pikap

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 17:57 Vetura , Prishtinë

Olsi i shitun

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 20:11 Vetura , Prishtinë

Shitet akuarium

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 06:30 Vetura , Klinë

Shes pasat tresh

985 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 10:16 Vetura , Skenderaj

Shes Golf 2

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:25 Vetura , Ferizaj

kamionet

25 Shk 10:56 Vetura , Ferizaj

kerkoj kamioneta

17 Korr 22:44 Vetura , Besianë

Pjes

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 22:43 Vetura , Besianë

Vllaq

170 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:33 Vetura , Prishtinë

Olsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 21:37 Vetura , Vushtrri

Mjete pune

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 21:02 Vetura , Burim

Kombi EL-te

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 21:59 Vetura , Prishtinë

Olsi u shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 14:58 Vetura , Ferizaj

Passat VW

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 01:56 Vetura , Pejë

Mjete pune

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 17:10 Vetura , Pejë

Mjete pune

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 20:31 Vetura , Drenas

Mjete pune

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 11:41 Vetura , Klinë

audi 80 1.6 turbo dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 08:12 Vetura , Klinë

Kline

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 11:53 Vetura , Lipjan

makina mjete

7 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mjete pune | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione